اطلاعيه اطلاعيه .

اطلاعيه

مهاجرت به انگلستان از طريق تحصيل

مهاجرت كاري به انگلستان چه شرايطي دارد ، و جهت مهاجرت به انگلستان نياز به چه مداركي داريم ، آيا با مهاجرت كاري به انگلستان ميتوانيم اقامت انگلستان را اخذ نماييم ، در اين مقاله به سوالات شما در باب مهاجرت كاري به  انگلستان و آخرين قوانين مهاجرت از طريق ويزاي كاري به انگلستان در سال ۲۰۱۷ پاسخ خواهيم داد. آيا قصد مهاجرت به كشور انگلستان از طريق اخذ ويزاي كاري اين كشور را داريد؟شرايط و قوانين اخذ ويزاي كاري كشور انگلستان چه مي باشد؟آيا از طريق ويزاي كاري انگلستان مي توان به اقامت دائم اين كشور و در نهايت به تابعيت و پاسپورت انگليسي دست يافت؟ طرق مهاجرت كاري كشور انگلستان كدامند؟ بهترين روش براي ورود و اقامت انگلستان براي من كدامند؟

اگر سوالات بالا و از اين قبيل سوالات در ذهن شما بوجود آماده و در صدد پاسخ به آن مي باشيد در اين مقاله بر آن شديم كه به شما را در اين زمينه ياري نماييم.

كشور انگلستان يكي از مهمترين كشورهاي جهان در زمينه اقتصاد و سياست به حساب مي آيد و در زمينه فناوري و خدمات پزشكي يكي از مطرح ترين هاي دنيا مي باشد.

پايتخت انگلستان،لندن كه از نظر جمعيتي بزرگترين شهر اروپا مي باشد مقصد اول ساليانه بسياري از تجار و صاحبان مشاغل مي باشد و همين امر سبب گشته تا ساليانه بسياري از افراد از اقصي نقاط جهان از طريق مهاجرت تحصيلي، كاري يا سرمايه گذاري براي كشور انگلستان اقدام نمايند.

مهاجرت به انگلستان كاري خود به چند دسته تقسيم مي شود در دسته اول به اين گونه مي باشد كه به فرد ويزايي اعطا مي شود كه شخص در مدت معلوم مي بايست به جستجوي كار در آن كشور بپردازد و در غير اين صورت مي بايد خاك آن كشور را ترك نمايد كه اين نوع ويزا به ويزاي جستجوي كار نيز شناخته شده مي باشد كه با توجه به قوانين هر كشور مي تواند شروط اخذ آن امتياز بندي يا به صورت شرطي مي باشد.

از ديگر انواع ويزاي مهاجرت كاري مي توان به ويزاي كاري از طريق پيشنهاد كاري (Job Offer ) اشاره نمود كه فرد را يك كارفرما از كشور مذكور براي جذب نيروي كار با شرايط شخص در خواست مي نمايد كه فرد از روز اول كه وارد آن كشور مي شود داراي كار و حقوق مي باشد و همين امر سبب گشته يكي از بهترين روش هاي مهاجرتي به حساب آيد.

روش آخري مهاجرت از طريق كار ،ويزايي است كه فرد بعد از ارزيابي يا امتيازبندي هاي مربوطه اقامت دائم كشور اخذ مي نمايد و بعد از آن نيازي حتي به  استخدام در آن كشور جهت اخذ اقامت دائم نمي باشد و فقط براي باطل نگشتن افامت خود شرط حضور خواهد داشت.

در حال حاضر كشور مهاجرت به انگلستان تنها از يك روش مهاجرت كاري مي توان به اخذ ويزاي آن دست يافت و آن پيشنهاد كار از يك شركت و يا كارفرما حاضر در آن كشور است. اخذ اين نوع ويزا داراي دو مرحله مي باشد:

مرحله اول آن دريافت يك دعوت نامه كاري از يك شركت معتبر از طريق يك كارفرماي داراي شرايط مي باشد.

در مرحله دوم شخص متقاضي كار پس از دريافت اين دعوت نامه مي بايست در آگهي استخدامي آن پذيرفته شود كه قابل ذكر است

كه اين نوع آگهي در ابتدت بايد ۳ ماه داخل انگلستان آگهي شود و در صورت نبود همچين نيروي كاري سپس در كل اتحاديه اروپا و  باز در صورت عدم يافتن همچين نيرويي مي توان از كشور هاي ديگر از جمله ايران جذب نيرو نمود.

حال با توجه به شرايط فوق الذكر و قانون اولويت بندي جذب نيروي كار كشور انگلستان در خواهيم يافت كه اين امر،امري  به مراتب سخت و دشوار براي اخذ اين نوع ويزا مي باشد.

شايد بتوان راه هاي سهل تري براي نحوه ورود به كشور انگلستان براي شخص متقاضي با توجه به شرايط فرد اتخاذ نمود.

حال اگر فردي با دارا بودن شرايط فوق موفق به اخذ اين نوع ويزا گردد مي تواند با اشتغال. و پرداخت ماليات خود بعد از سپري كردن بالغ بر ۴ سال به اقامت دائم اين كشور دست يابد و همچنين بعد از گذشت ۴ سسال ديگر بعد از اخذ اقامت دائم براي پاسپورت انگليسي درخواست نمايد.

همان طور كه در بالا ذكر شد اين طريق ويزا امري صعب الوصول مي باشد بنابراين فرد مي تواند از طرق مهاجرتي ديگر از جمله ويزاي تحصيلي اقدام نمايد .

شايان ذكر است كه فردي كه در كشور انگلستان مشغول به تحصيل باشد و بعد از گذراندن مدارج عاليه دولت انگلستان در يك مدت معلوم اجازه جستجوي كار در خاك خود را بعد از فراغت از تحصيل مي دهد كه مسلما شرايط استخدامي و اخذ شغل براي فردي كه در اين كشور تحصيل نموده به مراتب بهتر مي باشد كه شخص بعد از اشتغال به كار مي تواند تايپ ويزاي خود را به كاري تغير داده و در نهايت به اقامت دائمي اين كشور برسد.

حتي كشور انگلستان براي ترقيب تحصيل در كشور خود قانوني براي افرادي كه بالاي ۵ سال در انگلستان تحصيل كرده باشند را دارا مي باشد كه فرد بعد از گذراندن ابن ۵ سال به اقامت دائم انگلستان دست يابد.

از ديگر راه هاي اخذ اقامت انگلستان مي توان به سرمايه گذاري و كار آفريني اشاره نمود كه اين روش براي اشخاص واجد شرايط گزينه بسيار مناسبي به نظر مي رسد .

همچنين افراد داراي تحصيلات عاليه (كارشناسي ارشد و دكتري) در اين كشور با مبالغي بسيار كمتري مي توانند به اين نوع كار آفرني بپردازند كه اين خود يكي ديگر از مزاياي دولت انگلستان براي افراد تحصيل كرده در اين كشور مي باشد.

حال شايد براي شما اين سوال پيش آمده باشد كه با توجه به شرايط فردي خود كدام  گزينه جهت مهاجرت به انگلستان براي شما  مناسب مي باشد؟

مدارك و شرايط اخذ ويزاي تحصيلي يا سرمايه گذاري كشور انگلستان چه مي باشد؟

حداقل سرمايه مورد نياز چه ميزان مي بايست باشد؟

ما با در اختيار داشتن مشاورين متخصص و مجرب خود آماده پاسخگويي به تمامي سوالات شما عزيزان مي باشيم تا شايد كمكي در راه آينده شما جهت رسيدن به آرزوهايتان باشد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۱۲:۵۷ توسط:مينا موضوع:

تحصيل در انگلستان پزشكي

تحصيل در انگليس و شرايط تحصيل در انگلستان به همراه مدارك مورد نياز تحصيل در انگلستان جهت اخذ پذيرش از انگلستان و مدارك مورد نياز ويزاي تحصيلي انگلستان به طور جامع در اين مقاله توضيح داده شده است ، آيا يكي از روياهاي شما تحصيل در انگليس است؟ آيا علاقمند به تحصيل در انگليس هستيد؟ در اين مقاله اطلاعات كاملي در زمينه تحصيل در انگليس و بررسي شرايط تحصيل در انگليس و مسائل پيرامون تحصيل در انگليس مطرح مي شود.

شرايط تحصيل در انگليس،راه هاي اخذ ويزاي تحصيلي انگليس ،چگونگي تأثير ويزاي تحصيلي بر اخذ ويزاي كاري انگلستان و اقامت دائم كشور انگلستان وكيل براي تحصيل در انگلستان و معرفي دانشگاه هاي معتبر كشور انگليس براي تحصيل در مقاطع مختلف از جمله مواردي است كه در اين مطلب به تفصيل مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

ويزاهاي تحصيلي انگلستان با نام tier 4 visa student شناخته مي شوند و به دو گروه تقسيم مي شوند. براي افراد ۴ تا ۱۷ ساله كه قصد تحصيل در مدارس انگلستان را دارند ويزاي child tire 4 ، براي افراد بالاي ۱۷سال general tier4  صادر مي شود.

Tier 4 (child) visa
۱-نامه پذيرش مدرسه

۱-نامه پذيرش مدرسه

۳-تمكن مالي كافي براي پوشش دادن هزينه هاي زندگي و تحصيل فرد

۴-شخص بايد شهروند كشوري به جز كشورهاي منطقه اقتصادي اروپا يا سويس باشد

Tier 4 (general) student visa
۱-نامه پذيرش تحصيلي

۲-تسلط بر مهارت هاي چهار گانه زبان انگليسي

۳-تمكن مالي كافي براي پوشش دادن هزينه هاي زندگي و تحصيل فرد (اين مقدار بنا بر شرايط هر فرد متغير است)

۴-شخص بايد شهروند كشوري به جز كشورهاي منطقه اقتصادي اروپا يا سويس باشد

متقاضي مي تواند از ۳ ماه قبل از شروع دوره تحصيلي اش در انگلستان درخواست ويزا بدهد. هزينه درخواست ويزاي تحصيلي انگلستان در هر دو نوع براي هر شخص ۳۲۸ پوند مي باشد. اين هزينه براي همراهان ويزاي جنرال (همسر، پارتنر و فرزندان زير ۱۸ سال) همين مقدار است. والدين شخصي كه ويزاي chihd tire 4 را دارد مي توانند درخواست ويزاي Parent of a tier4  ۴ (child) visa را بدهند. هزينه درخواست اين ويزا ۴۰۵ پوند مي باشد.

هر فرد متقاضي ويزا بايد مبلغي را تحت عنوان healthcare surcharge پرداخت كند كه مقدار آن براي هر فرد محصل ساليانه ۱۵۰ پوند است. اين مقدار براي هر همراه هم ۱۵۰ پوند در سال مي باشد، كه بايد براي تمام سال هاي تحصيل يك جا پرداخت شود. رسيد پرداخت اين مبلغ بايد به باقي مدارك براي درخواست ويزا الصاق شود.

شخص متقاضي ويزا بايد نشان دهد كه تمكن مالي براي پوشش دادن هزينه هاي تحصيلي و زندگي خود را دارد. شخص بايد مبلغي را در حسابي به نام خودش يا والدينش(سرپرست) واريز كند. اين مبلغ با توجه به شرايط فرد متفاوت است. همچنين اين مبلغ بايد براي يك دوره ۲۸ روزه و به صورت متوالي در حساب باشد كه اين دوره نبايد قبل از ۳۱ روز قبل از درخواست متقاضي پايان يافته باشد.

اين مبلغ شامل هزينه تحصيل كارشناسي ارشد در انگلستان و زندگي فرد است. هزينه تحصيل شامل هزينه يك سال تحصيل يا كل هزينه اگر دوره تحصيل كمتر از يك سال است. اين هزينه با توجه به مقطع تحصيلي، دانشگاه يا مدرسه و رشته تحصيلي متفاوت است. هزينه زندگي با توجه به اين كه فرد در چه شهري سكونت دارد متغير است. براي فردي كه قرار است در لندن تحصيل كند ماهيانه ۱۲۶۵ پوند و براي باقي شهرها ۱۰۱۵ پوند كه بايد هزينه ۹ ماه در حساب بانكي شخص باشد. به طور مثال شخصي كه براي دانشگاهي در شهر منچستر پذيرش گرفته است بايد علاوه بر هزينه يك سال تحصيل اش مبلغ ۹۱۳۵ پوند در حساب بانكي اش داشته باشد.

براي هر همراه شخص متقاضي ويزاي جنرال اين مبالغ به شرح ذيل مي باشد: براي شهر لندن ماهيانه ۸۴۵ پوند و براي باقي شهرها ماهيانه ۶۸۰ پوند.

اگر شخص درخواست ويزاي child tier 4 را دارد، حساب بانكي مذبور مي تواند به نام خودش يا والينش (سرپرست) باشد. اما اگر شخص درخواست ويزاي tier 4 generaرا دارد و مي خواهد از تمكن مالي والدينش (سرپرست) استفاده كند (يعني حساب بانكي به نام والدينش (سرپرست) باشد) بايد يكي از مدارك زير را ارائه دهد

شناسنامه
گواهي فرزندخواندگي
يك سند دادگاهي كه در آن نام سرپرستان قيد شده باشد
علاوه بر اين نامه اي دال بر رضايت والدين (سرپرست) براي استفاده از اين پول نيز بايد ارائه شود.

اگر شخص نشان دهد كه هزينه تحصيل يا قسمتي از آن را پرداخت كرده است مبلغ پرداخت شده از مبلغي كه به عنوان هزينه تحصيل در حساب شخص بايد واريز شود كم مي شود. همچنين اگر محل اقامت شخص خوابگاه هاي دانشجويي است، متقاضي مي تواند با پرداخت حداكثر ۱۲۶۵ پوند به خوابگاه اين مبلغ را از كل هزينه ي زندگي ( ۹ ماه) كه بايد در حسابش نشان دهد، كم كند. در مورد مثال قبل، اگر شخص ۱۲۶۵ پوند به خوابگاه خود بپردازد مبلغ مورد نياز به ۷۸۷۰ پوند كاهش مي يابد.

 

براي اشخاص زير ۱۲ سال والدين مي توانند درخواست ويزاي Parent of a tier 4 (child) visa را بدهند. آنها بايد:

از تمكن مالي كافي برخوردار باشند.
نشان دهند كه كار و زندگي اصلي شان خارج از انگلستان است.
نشان دهند كه با پايان يافتن مدت ويزا انگلستان را ترك مي كنند.
توانايي پرداخت هزينه هاي خروج خود را داشته باشند
هم چنين فرزند آنها بايد زير ۱۲ سال باشد، در حال تحصيل و يا در شرف شروع به تحصيل در يكي از مدارس انگلستان باشد و داراي ويزاي child tier 4 باشد.

ويزاي Parent of a tier 4 (child) visa براي اولين بار به مدت ۶ تا ۱۲ ماه صادر مي شود و هر بار امكان تمديد ۱۲ ماهه آن تا وقتي كه فرزند محصل به ۱۲ سال تمام برسد وجود دارد.

مدارس شبانه روزي در انگلستان – خصوصي يا Boarding Schools

تحصيل در انگلستان در سنين ۵ تا ۱۶ سالگي براي دانش آموزان اجباري است. سال تحصيل در انگليس + بورسيه هر ساله از سپتامبر شروع شده و تا جولاي ادامه دارد و هر سال تحصيلي به سه ترم تقسيم ميشود.

ترم پائيزه: (كه از اوائل سپتامبر شروع ميشود و تا اواسط دسامبر ادامه دارد)

ترم بهاره: (كه از ابتداي ژانويه شروع شده و تا اواسط يا اواخر ماه مارچ ادامه دارد)

ترم تابستاني: (از اوائل يا اواسط ماه آوريل شروع ميشود و تا اواسط ماه جولاي ادامه دارد. )

مدارس دولتي
هزينه  مدارس دولتي در تحصيل در انگلستان پزشكي رايگان ميباشد و توسط دولت پرداخت ميشود و تنها دانش آموزان بريتانيايي و منطقه اقتصاد اروپايي ميتوانند از اين مدارس استفاده كنند اين مدارس توسط مسئولين محلي اداره ميشوند.كه در اصلاح به اين مدارس Grant Maintained Schools ناميده ميشوند.

بنابراين در مدارس دولتي تحصيل براي دانش آموزان  رايگان است.

اما در مدارس شبانه روزي در انگلستان كه خصوصي هستند كه هزينه هاي مدارس خصوصي توسط والدين دانش آموزان پرداخت ميشود.

در مدارس خصوصي دانش آموزان در مدارس زندگي ميكنند

چون اين دانش آموزان در مدرسه زندگي ميكنند و به صورت شبانه روزي آنجا هستند امكانات فوق برنامه مختلفي مثل-شطرنج – موسيقي ، ورزش از جمله فوتبال – تنيس و حتي اسب سواري و صخره نوردي و شنا  نيز جز اين فعاليتهاي فوق برنامه هستند.

تمامي مدارس خصوصي داراي بخش ويژه زبان انگليسي به نام  EFL)English as a Foreign Language) هستند كه اختصاصا به دانش آموزان خارجي در ترم اول با توجه به نيازهاي آنها در زمينه آموزش زبان انگليسي مساعدتهاي لازم را دارند

هزينه تحصيلي در مدارس خصوصي شبانه روزي كه اصطلاحا (Boarding Fee )شامل هزينه تحصيل و هزينه اي زندگي در خوابگاه هاي مدارس است كه بايستي به صورت كامل قبل از شروع هر ترم پرداخته شود. اين مبلغ شامل خوابگاه – سه وعده غذاي روزانه و هزينه تحصيل است كه ميتواند از ۲۰۰۰۰ پوند تا ۳۰۰۰۰ پوند در سال و بسته به مدرسه باشد.

ويزاي گاردين
افرادي هستند كه ميخواهند فرزندانشان در مدارس شبانه روزي كشور انگلستان تحصيل نمايند . راه تحصيل اين كودكان در مدارس شبانه روزي كشورهاي انگليس باز است .براي اين دانش آموزان يك ويزايي ميدهند براي مدارس شبانه روزي كه طبق اين ويزا اين امكان وجود دارد كه پدر يا مادر دانش آموز همراه فرزندشان به اين كشورها مهاجرت كنند . كه ويزايي  را كه پدرو مادر دانش آموز براي مهاجرت و همراهي با فرزندشان دريافت ميكنند ويزاي گاردين (قيم ) ميگويند در واقع اين ويزاي گاردين مجوزي است براي ورود والديني كه فرزندان آنها در مدارس شبانه روزي كشورهاي انگليس مشغول به تحصيل ميباشند . اين ويزا بهترين نوع ويزايي است براي والديني كه ميخواهند فرزندشان در مدارس پيشرفته مشغول به تحصيل در انگلستان شود و جدا از آنها زندگي نكند . از طريق ويزاي گاردين اين والدين ميتوانند به همراه فرزندشان مهاجرت كرده و فرزندشان را در مدارس شبانه روزي مورد نظرشان ثبت نام كنند و اين دانش آموزان در كنار والدين خود دوره تحصيل در اين مدارس شبانه روزي  را بگذرانند و خانواده ها نگراني دوري فرزندانشان را نداشته باشند.

البته براساس اين ويزاي گاردين يكي از والدين (پدر يا مادر) ميتوانند به عنوان سرپرست همراه فرزندشان مهاجرت كنند و از طريق همين ويزاي گاردين اقامت انگليس را بگيرند .طبق ويزاي گاردين افسر سفارت وقتي دانش آموز را رد نميكند و دانش آموز ويزا ميشود  به دنبال آن  هم به والدين دانش آموز  ويزا ميدهند و امكان رد ويزاي گاردين براي والدين بسيار كم ميباشد.

هركدام از والدين كه همراه دانش آموز مهاجرت ميكنند حق كار فول تايم دارند و ميتوانند بخش عمده اي از هزينه هاي زندگيشان را از همين طريق بدست بياورند . اين والدين علاوه بر حق كار فول تايم ميتوانند در آن كشوري كه با ويزاي گاردين وارد شده اند ادامه تحصيل در انگليس بورسيه دهند .
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۳:۰۰ توسط:مينا موضوع:

چگونه بازديد خود را به مشتري تبديل كنيم

وبسايت شركت در صورتي كه درست اجرا شود مي‌تواند به عنوان بزرگترين ابزار فروش و بازاريابي شما باشد. بسياري از افراد و سازمان‌ها بر اين باورند كه با راه‌اندازي يكباره سايت جديد كار آنها كامل شده و سايت بايد براي آنها صدها مشتري راغب و سفارش را به ارمغان بياورد؛ در صورتيكه راه‌اندازي يك وبسايت تنها آغاز راه است. راه‌اندازي يك طراحي سايت در تهران جديد معادل استخدام يك فروشنده جديد است. در مورد استخدام جديد، سازمان شما بايد به احتمال زياد آموزشي ارائه دهد و پس از آن عملكرد را در طول زمان براي اطمينان از حداكثر بازده سرمايه‌گذاري اندازه‌گيري كند. به طور مشابه يك وبسايت با عملكرد بالا نياز به توجه منظم، پرورش و اندازه‌گيري عملكرد دارد.با توجه به آنچه كه گفته شد، تكنيك‌هاي متعدد زيادي وجود دارد تا كسب و كار شما بتواند عملكرد خوبي را براي اعمال بر روي وبسايت خود تضمين كند. هدف از اين تكنيك ها بايد بهبود اين سه چيز باشد:
نرخ تبديل وبسايت
رتبه‌بندي نتايج جستجوي گوگل
حفظ مشتري
يافتن مشتري براي طراحي سايت در تهران خود يك كار سخت و وقت گير است؛ اما اگر تكنيك‌هاي مناسب آن را بدانيد براحتي مي‌توانيد بازديدكنندگان خود را به مشتري تبديل كنيد. در اين مقاله ما بهترين تكنيك‌ها را براي بدست آوردن بازديدكنندگان بيشتر براي يك وبسايت بيان مي‌كنيم. 
چت زنده (live chat) ايجاد كنيد

مشتريان دوست دارند به سؤالات آنها بلافاصله پاسخ داده شود و هيچ چيز بهتر از ويژگي چت زنده براي تسهيل اين امر نيست. مشترياني كه در مورد محصول خيلي مطمئن نيستند، هنگامي كه با فردي از شركت ارتباط برقرار مي‌كنند، ايده بسيار خوبي از كسب و كار نوپاي شما مي‌گيرند. آنها احتمالا تمايل بيشتري به چت زنده نسبت برقراري تماس تلفني دارند. به اين ترتيب مي‌توانيد بسياري از بازديدكنندگان وبسايت را به مشتريان خود تبديل كنيد.
اعتمادسازي در مشتريان جديد با استفاده از ديدگاه مشتريان قبلي (Testimonials)

ديدگاه مشتريان مي‌تواند بسيار مؤثر براي وبسايت باشد به اين دليل كه كاربراني كه قبلا محصولات شما را امتحان كرده‌اند بازخورد واقعي براي ديگران مي‌تواند داشته باشد. افراد براي اطمينان يافتن از خريد محصول نياز به تلنگر خاصي دارند و اين تلنگر مي‌تواند نظرات مثبت مشتريان قبلي در استفاده از اين محصول باشد كه خواننده را بايد درگير كند و او را به طور كامل شيفته كند. ديدگاه مشتريان شامل نام كامل، عكس و نظرات كاربر است. بنابراين خوانندگان اغلب با يك بررسي (ديدگاه مشتريان قبلي) معتبر تحت تأثير قرار مي‌گيرند و احتمال بيشتري دارد محصول شما را خريداري كنند. 
اثر لوگو

چگونه ممكن است يك لوگو (آرم) بر روي نرخ تبديل اثر بگذارد. لوگوها ممكن است ضروري به نظر نرسد اما نقش بسيار مهمي در افزايش نرخ تبديل دارند. براي مثال زماني كه يك شركت معروف لوگوي وبسايت خود را حذف كرد نرخ تبديل آن به 9.9% كاهش يافت. مي‌توانيد همه وبسايت‌هاي مهم را كه از لوگوي بزرگ براي جذب بازديدكنندگان استفاده كرده‌اند بيابيد. لوگو نه تنها ترافيك را افزايش مي‌دهد بلكه باعث افزايش كسب درآمد نيز مي‌شود.
سرعت وبسايت

سرعت طراحي سايت در تهران شما تأثير بسيار زيادي بر روي بازديدكنندگان و نرخ تبديل دارد. شما وبسايت‌هاي محبوبي مانند آمازون و Ebay را پيدا خواهيد كرد كه سريعا بارگذاري مي‌شوند. اين امر باعث مي‌شود گردش بازديدكنندگان افزايش يابد و نرخ تبديل در كسب درآمد وبسايت بهبود مي‌يابد.
آدرس‌هاي ايميل را جمع آوري كنيد

بازاريابي ايميلي يكي از مهمترين راه‌هاي تبديل بازديد كننده به مشتري در نظر گرفته مي‌شود. آدرس‌هاي ايميل بازديدكنندگان را با استفاده از پيشنهاداتي مانند كتاب الكترونيك رايگان، مشاوره رايگان يا هر چيز ديگري كه بازديدكنندگان را وادار به اشتراك گذاري شناسه ايميل خود مي‌كند جمع آوري كنيد. حالا با اين افراد از طريق كمپين‌هاي بازارايابي ايميلي كه در آن محتواي اطلاعاتي و تبليغاتي بيشتري به آنها ارائه مي‌دهيد تعامل كنيد. به آنها دلايلي ارائه دهيد كه تا آنها را متقاعد سازيد كه محصول شما را خريداري كنند.
از صفحه مقايسه استفاده كنيد

اگر شما در بازاري هستيد كه تقاضاي زيادي دارد، شانس يافتن تعداد زيادي رقبا در بازار مشابه وجود دارد؛ اين بدان معناست كه مشتريان محصولات شما را قبل از خريد با رقيب‌تان بررسي مي‌كنند. چرا به مشتريان بالقوه خود با يك صفحه فرود كه اين مقايسه‌ها را داشته باشيد كمك نمي‌كنيد؟ به آنها دلايلي ارائه دهيد كه چرا آنها بايد محصول شما را از ميان رقبا انتخاب كنند. مي‌توانيد اين كار را در قالب يك نمودار مقايسه شده با تصاوير، اعداد و نمادها انجام دهيد.
اطمينان حاصل كنيد كه اولين باري كه مشتري سايت شما را مي‌بيند فراموش نشدني براي او باشد. براي يك رابطه طولاني و پربار با مشتري سخت كار كنيد. مشتريان خود را درك كنيد، به بهبود عمكرد وبسايت خود متعد باشيد و از همه نكات گفته شده در بالا استفاده كنيد..
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۵۷:۰۶ توسط:مينا موضوع:

چه نامي براي سايت شما مناسب است

يكي از آن تصميم هايي كه بر روي تمام سال هاي فعاليت كسب و كار شما اثرگذار است، دامنه يا Domain وبسايتتان خواهد بود كه اسم سايت شما را مشخص مي كند. فرقي ندارد كه يك استارتاپ نوپا هستيد، يا اين كه قصد گسترش تجارت سنتي و حتي خانوادگي خود را در فضاي آنلاين داريد. در هر صورت، آن چيزي كه در آدرس URL سايت شما نمايش داده مي شود، حكم امضاي شخصي و هويت برندتان را دارد. در اين مقاله مي آموزيم كه چگونه با رعايت نكاتي ظريف اما پراهميت و طلايي، دامنه اي را انتخاب كنيم كه هرگز قصد تعويض آن را هم نداشته باشيم.
در نظر داشته باشيد كه اسم سايت شما، همانطور كه تلفظ مي شود بايد نوشته شود و معادل دامنه اي است كه براي طراحي سايت شركتي خود ثبت مي كنيد. بنابراين براي انتخاب اسم مناسب براي سايت بايد به دنبال انتخاب دامنه معادل با آن نيز باشيد، ما در اين مقاله نكات مرتبط با انتخاب دامنه و اسم سايت را مطرح مي كنيم و براي شما آنها را شرح خواهيم داد.
1. خط تيره و اعداد در دامنه ممنوع!

يكي از اشتباهاتي كه خيلي از افراد تازه كار در انتخاب دامنه وبسايت خود و يا شركت شان مرتكب مي شوند، اين است كه وقتي نام انتخابي آن ها قبلاً انتخاب شده است، از خط تيره براي ساختن يك دامنه منحصر به فرد كمك مي گيرند. به مثال زير دقت كنيد:
فرض مي كنيم من مي خواهم يك فروشگاه آنلاين گل فروشي راه اندازي كنم. نامي كه من براي تجارت آنلاين (E-Commerce) خود در نظر گرفتم GolForoush.com است. اما نا اميدي در من زماني شكوفه مي زند كه مي بينم قبل از من، شخص يا شركت ديگري اين دامنه را به ثبت رسانده است. حال من براي آن كه هوش خود را اثبات كنم (!)، يك خط تيره بين Gol و Foroush مي گذارم تا دامنه اي به صورت Gol-Foroush.com داشته باشم.
شايد در ابتدا ايده اي اين چنين خردمندانه به نظر برسد، اما تجربه ساليان اخير وبمستر ها نشان داده كه به ياد سپردن دامنه اي با خط تيره براي كاربران سخت خواهد بود. در ضمن من ممكن است نا خود آگاه، مقدار قابل توجهي از بازديد كنندگان سايت خود را به دامنه رقيب بفرستم. زيرا كاربران به صورت پيش فرض دامنه را بدون خط تيره تايپ مي كنند، و طبيعتاً سر از وبسايت رقيب من در خواهند آورد.
2. .com را فداي گزينه هاي ديگر نكنيد.

درست است كه امروزه گزينه هاي پر شماري، براي نشستن در انتهاي URL شما در دسترس هستند، اما .net، .info و تمام انتخاب هايي از اين دست، اولين فكري نيستند كه به ذهن كاربران عادي اينترنت خطور مي كنند. نزديك به 75 درصد دامنه هاي فضاي اينترنت، با .com به پايان مي رسند. پس اكيداً توصيه مي كنيم دامنه ي خود را با .com به اتمام برسانيد.
معمولاً شركت ها زماني به فكر گزينه هايي چون .net و به خصوص .ir ميافتند، كه دامنه انتخابي آن ها قبلاً خريداري شده باشد. اما رفتن به سراغ گزينه دوم، بهتر از كوچ به دامنه اي ارزيابي مي شود، كه انتخاب نخست كاربران عادي فضاي مجازي لقب نمي-گيرد. اين را هم به عنوان تير خلاص در نظر بگيريد، كه مرورگر ها اگر كاربر در قسمت URL انتهاي دامنه را ننويسد، وي را به صورت اتوماتيك به دامنه .com كه احتمالاٌ رقيب شماست، بر مي گردانند.
3. دامنه بايد به سادگي نوشته و خوانده شود.

شايد اين امر كه دامنه ي يك برند مطرح بايد توسط كاربران سريع و بي دردسر تايپ گردد، كاملاً بديهي و معقول به نظر برسد. اما تلفظ آسان يك دامنه از ديد عده اي آن قدر هم مهم و حياتي تلقي نمي شود. خب اگر كمي از ويژگي هاي فيزيولوژي ذهن انسان بدانيم، در خواهيم يافت كه مغز ما هر آن چه كه راحت تلفظ و خوانده مي شود را، بسيار بهتر از كلمات يا عباراتي كه صرفاً راحت نوشته مي شوند ثبت و ضبط مي نمايد.
اگر دامنه طراحي سايت شركتي شما به سختي تلفظ مي شود، هر چقدر براي برند سازي و تثبيت ارزش هاي كسب و كار آنلاين خود تلاش كرده ايد بي اثر و يا كم اثر خواهد بود. يكي از آزمون هاي موثر براي سنجش ميزان آساني دامنه ي شما در تلفظ، اين است كه از 10 نفر بخواهيد آن را بدون هيچ پيش  زمينه اي بخوانند. اگر بيش از 1 يا دو نفر در اولين كوشش به مشكل برخوردند، بهتر است كمي روي نام دامنه ي خود تجديد نظر كنيد.
4. دامنه را تا حد ممكن كوتاه انتخاب كنيد.

دامنه هاي كوتاه به طور عمومي راحت تر به ذهن سپرده مي شوند. درست است كه دامنه ي يك وبسايت، بايد ارزش ها و فعاليت هاي يك برند را به معرض نمايش بگذارد، اما نبايد نوشتن كلمات متعدد موجب طولاني شدن بيش از حد دامنه گردد. براي روشن تر شدن اهميت كوتاهي Domain، يك وبسايت موفق ايراني را مثال مي زنيم.
بستر پخش ويديو ي تي وي پلاس، امروزه جزء برترين سايت هاي اخبار و رويداد هاي هنرمندان و به اصطلاح سلبريتي ها به شمار مي رود. اين وبسايت در ابتداي فعاليت خود با دامنه RitmeZendegi.com فعاليت خود را آغاز نمود. اما پس از گذشت زمان نه چندان طولاني، دامنه كوتاه و صد البته هوشمندانه تر Plus.ir را براي خود برگزيد.
در حقيقت بخش مهمي از برندينگ يك تجارت، در همان ابتداي معرفي به كاربر توسط نامه دامنه ي اتفاق مي افتد. اگر مخاطب با يك نام مختصر و مفيد كه فعاليت كسب و كار شما را به بهترين نحو شرح مي دهد روبرو گردد، نظر مثبت اوليه ي او نسبت به سايت تان جلب خواهد گرديد.
5. دامنه ي شما بايد برند  ايجاد كند.

وقتي قرار است تا سال ها يك سايت مشخص را براي كسب درآمد و تجارت در اختيار بگيريد، در حقيقت قصد بنا كردن ساختماني را داريد كه دامنه، پي يا فوندانسيون ساختمان شما را تشكيل مي دهند. يك وبسايت زماني موفق قلمداد مي شود، كه ميان رقباي خود تفاوت ايجاد كرده و باعث پديد  آمدن يك برند منحصر به فرد شود.
به عنوان مثال اگر فروشگاه غول پيكر آمازون، نامي عمومي و كلي چون OnlineBookShop.com را به عنوان دامنه انتخاب مي كرد، آيا در سرتاسر دنيا به اين سادگي شناخته مي شد؟ مقصود از اين سخن بي اهميت جلوه دادن حركت اصولي و منطقي در ديگر جنبه هاي يك سايت، مانند محتوا و بازاريابي ديجيتال نيست، اما تمايز ميان يك برج شكوهمند و ساختماني معمولي، از اولين قدم ها يعني ريختن پي سازه مشخص و معين مي شود.
در فضاي وب فارسي اما فروشگاه هاي متعددي ادعاي فروش بهترين پوشاك را مطرح مي نمايند، اما آيا هيچ يك از آن ها حداقل در دامنه ي خود، توان رقابت با سايت هاي چون Bamilo.com و يا Modise.com را دارند؟
6. استفاده ازcom.

امروزه بسياري از پسوندهاي نام دامنه جديد موجود از دامنه اصلي،.net و.org به تعداد زياد مانند.pizza،.photography و حتي.blog وجود دارد.
ما هميشه توصيه مي‌كنيم دامنه.comرا انتخاب كنيد. در حالي كه مي‌تواند استفاده ازنام‌هاي  ه با استفاده از پسوندهاي جديد هم يك گزينه باشد، يك دامنه.com همچنان بيشتر توسعه يافته و معتبر است. پسوند دامنه جديدتر مانند.ninja يا.photography مي‌تواند غير قابل اعتماد به نظر برسد.
دامنه‌هاي Dot-com نيز به ياد ماندني‌ترين هستند. بسياري از كاربران، به ويژه كساني كه به عنوان كاربران حرفه ايي تر تكنولوژي شناخته شده نيستند، به صورت خودكار .com" را در انتهاي هر دامنه بدون فكر كردن درباره آن تايپ مي‌كنند.
اگر وب سايت شما چيزي شبيه ahmad.photographyباشدوكاربران شما به طور تصادفي  ahmd.photography.com تايپ كنند، آن‌ها بايك صفحه خطا در photography.comمواجه مي شوند. براي جلوگيري از اين خطا با چسباندن با.com،اين اشتباه را به حداقل برسانيد.
جالب است بدانيد، اكثر صفحه كليد تلفن هوشمند به طور خودكار دكمه.com را دارند.
7. از كلمات كليدي استفاده كنيد

كلمات كليدي در يك دامنه نقش مهمي بازي مي‌كنند. با استفاده از كلمات كليدي در نام دامنه شما، به موتورهاي جستجو بگوييد كه وب سايت شما موضوعش چيست. همراه با محتواي با كيفيت و تجربه كاربري خوب، كلمات كليدي در دامنه شما مي‌تواند به شما در ارتقا رتبه شما در گوگل كمك كند.   
بسيار دشوار است كه دامنه خوبي با كلمات كليدي مورد نظر شما پيدا شود كه قبلاً گرفته نشده است. شما بايد خلاق باشيد و كلمات كليدي خود را با كلمات ديگر تركيب كنيد تا   تركيب  بهتري بدست آوريد. البته در نظر داشته باشيد كه استفاده بيش از حد از كلمات كليدي باعث مي شود كه نام دامنه شما در نتايج گوگل به صورت اسپم تلقي شود و در اين زمينه نبايد زياده روي انجام دهيد.
8. از عبارات كوتاه استفاده كنيد.

در حالي كه كلمات كليدي مهم هستند، نبايد طول دامنه از حد معقولي فراتر برود. بهتر است كه يك نام دامنه كوتاه و به ياد ماندني داشته باشيد. يك راه خوب  اين است كه نام دامنه خود را زير 15 كاراكتر نگه داريد. دامنه‌هاي طولاني‌تر براي كاربران شما سخت‌تر است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۷:۴۴ توسط:مينا موضوع:

بازاريابي محتوا چيست؟

براي پاسخ به سوال بازاريابي محتوا چيست بايد به تعريف بازاريابي و محتوا پرداخت و سپس بازاريابي محتوا را تعريف كرد و اصول و روشهاي بازاريابي محتوا را ذكر كرد. اما با توجه به اينكه در مقاله بازاريابي ايميلي چيست؟ بازاريابي را تعريف كرده ايم، و در مقاله هاي چگونه استراتژي بازاريابي محتوا موفق اجرا كنيم؟ و چگونه با استفاده از بازاريابي محتوا برند خود را بشناسانيم؟ با اصول بازاريابي محتوا آشنا شده ايم. بجاي پرداختن به مقدمات در اين مقاله سعي خواهيم كرد كه نكات جديدي در باره بازاريابي محتوا ارائه دهيم. نكاتي كه به موفقيت بازاريابي محتوا كمك كند و تصميم گيري براي سياست گذاري بازاريابي محتوا را ساده تر كند. براي بهره مندي از اين مقاله پيشنهاد ميدهيم مقالات ذكر شده در بالا را ابتدا مطالعه فرمائيد. در مقاله حاضر از مقدماتي مانند نحوه ايجاد مطلب براساس سئو و مانند آن بدليل اجتناب از تكرار مكرارت صحبتي به ميان نيامده است. ولي اين امر به معني كم اهميت بودن اين موارد، در بازاريابي محتوا نيست. بلكه ما انتظار داريم كه علاقه مندان به اين مبحث اين مقدمات را در مقالات بالا مطالعه نموده و سپس اين مقاله را مطالعه نمايند.
 بازاريابي محتوا چيست

محتوا كليه مطالب يك سايت را از متن، عكس، ويدئو، كالا، خدمات را شامل ميشود. بازاريابي محتوا به معني يافتن مخاطب علاقه مند به اين مطالب با اولويت تمايل به خريد كالا و خدمات سايت ميباشد. مثال يك سايت آموزشي ميتواند بينندگاني داشته باشد كه از آموزش هاي رايگان آن سايت استفاده مي كنند. ولي بدون داشتن مخاطباني كه حاضر به پرداخت هزينه بابت آموزش هاي پولي سايت باشد. تداوم حيات سايت غير ممكن است. شايد بهترين مثال براي بازاريابي محتوا طراحي سايت در تهران ارائه دهنده فيلم باشد، اين سايت ها امروزه آنچنان زياد شده اند كه مخاطب بخوبي ميداند، اگر سايتي فيلمي را براي فروش گذاشته است، ميتوان آن فيلم را در سايت ديگري رايگان دريافت كرد. به اين ترتيب اين سايت ها يكي بعد از ديگري ايجاد و يكي بعد از ديگري برشكسته ميشوند. امروزه اين سايت ها براي كسب درآمد به گرفتن تبليغات روي آورده اند و از دريافت هزينه بابت فروش فيلم صرف نظر كرده اند. گاهي رقباي ما در يك صنعت چنان مبتديانه عمل مي كنند. كه امكان كسب هر گونه درآمدي را منتفي مي كنند. اين امر از مواردي است كه قبل از شروع يك سايت بايد به آن بيانديشيد. زيرا كه اگر نتوانيد از محتواي خود درامد كسب كنيد. بايد برنامه اي براي گرفتن تبليغات داشته باشيد. سوال، در مثال سايت هاي عرضه كننده فيلم چگونه ميتوان با بازاريابي محتوا فيلم هاي عرضه شده در سايت را به فروش رساند؟ پاسخ به اين سوال ميتواند براي ساير محتواها نيز ما را راهنمايي كند.
1- يك سايت فيلم دو دسته مخاطب ميتواند داشته باشد:
دسته اول مخاطباني كه براي سرگرمي ميخواهند فيلم تماشا كنند.
دسته دو مخاطباني كه بصورت حرفه اي و تخصصي فيلم تماشا مي كنند.
2- تهيه فيلم هايي براي هر دو دسته مخاطب، كه در سايت هايي رايگان يافت نمي شود.
3- تبليغ فيلمها در شبكه هاي اجتماعي و يافتن مخاطبان فيلم
4- ايجاد شعارهايي براي تشويق مخاطبان به رعايت كپي رايت فيلم ها و عدم انتشار رايگان آنها
5- ايجاد راهي براي به اشتراك گذاري نظر مخاطبان با همديگر و با مديران سايت.
6- دريافت ليست فيلمهاي درخواست شده توسط مخاطبان تهيه فيلم هاي ليست و انتشار آن در سايت.
7- بررسي آناليز سايت و يافتن حفرات سايت و برطرف كردن آنها و اجراي دوباره تمام اين هفت گام
تمام بازاريابي محتوا به همين هفت گام ختم ميشود. مهم نيست شما مرسدس بنز مي فروشيد و يا فيلم و يا موسيقي و يا هر كالا و خدمات ديگري را عرضه ميكنيد. با رعايت اين هفت گام شما ميتوانيد در عرضه هر كالا و خدماتي موفق شويد. باهم اين گام ها را بررسي خواهيم كرد. تا از اين گام ها راهكارهايي براي تمام كالاها و خدمات بيابيم.
1- دسته بندي مخاطب

ما در گام اول مخاطبان خود را دسته بندي كرديم، نام اين گام را دسته بندي مخاطب مي گذاريم.
دسته بندي مخاطب در بازاريابي با دو هدف انجام ميشود. برخي بازارياب ها اعتقاد دارند. تنها بايد به دسته اي از مخاطب كالا و خدمات را ارائه داد. كه براي كالا و خدمات ما ارزش قائل هستند. اين بدان معني است كه مثلا فقط به مخاطب حرفه اي و يا فقط به مخاطب عام فيلم ها را عرضه كنيم.
اين نوع عرضه كالا و خدمات در بين بازارياب هاي برجسته دنيا مورد قبول و استفاده واقع ميشود. براي اجراي اين روش شما اول مخاطب هدف خود را از بين دسته هاي موجود انتخاب كرده و راجع به آن تحقيق مي كنيد.
بايد سليقه و نحوه دسترسي مخاطب به كلاي مد نظر را بيابيد، بايد بدانيد كه كدام رقبا با چه قيمت و كيفيتي كالاي شما را در اختيار مخاطب قرار ميدهند.
در مثال ما ممكن است انجمن منتقدان و يا دانشگاه و يا اساتيد، فيلم هاي مد نظردانشجويان سينما و تاتر و يا نقادان را بصورت رايگان در اختيار آنها قرار دهند، بنابراين بايد براي اين موضوع از قبل برنامه ريزي شده باشد. تا با شكست مواجه نشد. شناخت دقيق مخاطب و سليقه او به موفقيت و شكست يك مجموعه خواهد انجاميد. در مثال ما يك طراحي سايت در تهران كه فيلم هاي كوتاه ديويد لينچ را دانلود و با كيفيت مطلوبي زيرنويس دار كرده و در سايت خود عرضه مي كند. ميتواند مخاطب خاص خود را براحتي تشويق به خريد كند.
سياست دوم در تقسيم بندي مخاطب اجراي سياست هاي مناسب براي هر كدام از دسته بندي ها است. بعد از سال 2011 و بحران اقتصادي حتي متمول ترين بازارياب هاي دنيا روش ارائه محصول به يك دسته مخاطب را فراموش كرده و تلاش كردند كه براي تمام سليقه ها كالاي خود را عرضه كنند. در مقاله هاي قبلي از عرضه گوشي هاي اپل براي مخاطب عامل صحبت كرده بوديم. اين روش دسته بندي و سياست گذاري براي مخاطب بيشترين سود را براي يك سايت به همراه دارد. تعيين سياست بر اساس سليقه هاي متفاوت مخاطبان به اين معني است كه شما از قبل ميدانيد با چه خواسته هايي مواجه ميشويد و براي آن برنامه ريزي مي كنيد. تا بتوانيد براي هر سليقه اي خدمات مناسب ارائه دهيد. در مثال ما ميتوان براي مخاطب عام كه به دنبال سرگرمي است يك مبلغ عضويت سالانه مقرون به صرفه در نظر گرفت، به اين ترتيب كاربر با يكبار پرداخت هزينه يك سال مشتري سايت ميشود و بعد از پايان سال اگر واقعا فيلم هاي سايت نسبت به سايت هاي رقيب از كيفيت بالاتري برخوردار باشند. مخاطب خود را جذب و مخاطب اشتراكش را تمديد مي كند.
مشكل ارائه خدمات براي تمام مخاطبان: گاهي به نظر ميرسد كه سليقه مخاطبان چنان متفاوت است كه نميتوان براي تمام مخاطبان كالا و خدمات را در يك مجموعه ارائه داد. در مثال ما ممكن است سايت مخاطباني داشته باشد كه فيلم ها را با زيرنويسي هاي خنده دار بخواهند مشاهده كنند. يا دوبله هاي خنده دار و يا دوبله هاي محلي از فيلم ها را بخواهند. همه ما در بازار با چنين فيلم هايي مواجه شده ايم. علي القائده اين فيلم ها مخاطباني دارند. آيا ميتوان در يك سايت هم فيلم هاي درجه يك دنيا را قرار داد و هم فيلمهايي كه به طرز وحشتناكي عاميانه هستند؟ البته كه ميتوان اينكار را انجام داد. برخي گمان ميكنند حفظ وقار يك مجموعه ارائه خدمات براي مشتريان خاص است. البته ما قصد نداريم آن روش را غلط بدانيم. ولي ميتوان با ارائه خدمات به همه مشتريان شئونانت تمام مخاطبان را نيز حفظ كرد. سايت هايي زيادي وجود دارند كه اينكار را انجام ميدهند. در مثال ما ميتوان براحتي در يك پوشه جداگانه براي مخاطباني كه بدنبال فيلم هاي عامليانه و بي كيفيت هستند، فيلمهاي مد نظر آنها را قرار داد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۰:۲۶ توسط:مينا موضوع:

چگونه رنگ مناسب براي سايت خود انتخاب كنيم

قبل از معرفي ابزارهاي انتخاب تركيب رنگ وب سايت كمي در باره نحوه تركيب رنگ در گرافيك وب سخن بگوييم. برخي معتقدند كه مغز انسان پيچيده ترين كامپيوتر دنياست. بنابراين شايد بتوان گفت با آموختن شيوه صحيح تركيب رنگ، مغز انسان بهترين ابزار انتخاب تركيب رنگ وب سايت است.
براي ايجاد يك تركيب رنگ درست در وب سايت و يا هر اثر هنري ديگري ابتدا بايد شناختي از رنگها داشت. ما در اينجا صرفا اصول كلي براي انتخاب تركيب رنگ وب سايت را بحث خواهيم كرد. قبل از تركيب رنگ بايد رنگ هاي اصلي ، رنگ هاي فرعي و رنگ هاي ثانويه را شناخت و سپس به نحوه ايجاد تركيب رنگ هاي زيبا از اين رنگ ها پرداخت.
رنگ هاي اصلي :

سه رنگ قرمز، آبي و زرد را بعنوان رنگ اصلي ميشناسيم. براي معرفي رنگ هاي اصلي از دايره اي رنگي استفاده ميشود كه اين سه رنگ را در قسمت هاي مساوي نشان ميدهد.
 
رنگ هاي ثانويه:

براي ايجاد رنگ هاي بيشتر اين سه رنگ را باهم تركيب مي كنيم. نتيجه اي كه بدست مي آيد سه رنگ بنفش ، سبز و نارنجي است كه به رنگ هاي ثانويه معرف هستند.
 تصوير بالا نحوه تركيب سه رنگ اصلي و ايجاد سه رنگ فرعي و نحوه قرار گرفتن آنها در دايره رنگ را نشان ميدهد. رنگهاي ثانويه را رنگ هاي فرعي نيز ميخوانند.
براي ساخت ساير رنگها از تركيب رنگ هاي اصلي و رنگهاي فرعي و يا رنگ هاي فرعي با يكديگر استفاده ميشود. رنگهاي حاصل از اين ترتكيب را رنگهاي تركيبي ميخوانيم.
رنگ هاي مكمل : رنگ هاي مكمل به رنگهايي گفته ميشود كه در دايره رنگها روبروي يكديگر قرار ميگيرند. بعنوان مثال ميتوان موارد زير را نام برد.
مكمل قرمز: سبز
مكمل آبي: نارنجي
مكمل زرد: بنفش
در نرم افزار فتوشاپ ما از دايره رنگ HSL استفاده مي كنيم كه تن رنگ ، شدت رنگ و نور رنگ را نيز مورد بررسي قرارميدهد.
چگونه يك تركيب رنگ مناسب پيدا كنيم

براي يافتن تركيب رنگ مناسب مبحثي به نام هارموني رنگها را مطرح ميكنيم. در هارموني رنگها بيان ميشود كه يكي از عوامل هارموني رنگها تركيب آنها است. يعني اگر دو رنگ وجود داشته باشند كه در ساختار خود از يك رنگ مشترك استفاده كرده باشند به نظر ما داراي هارموني مي آيند. از جمله تركيب رنگ هاي داراي رنگ مشترك ميتوان به تركيب رنگ هاي : سبزو زرد – بنفش و قرمز- آبي و دودي اشاره كرد.
عامل دوم در ايجاد تركيب رنگ هاي زيبا در وب سايت استفاده از رنگ هاي مكمك است. در بالا توضيح داديم كه رنگ هاي مكمل رنگهايي هستند كه در دايره رنگ روبروي يكديگر قرار دارند اين رنگ ها در كنار هم تركيب زيبايي ايجاد مي كنند.
رنگ هاي مشابه :

براي انتخاب عناصري كه يك وب سايت را به هم متصل مي كنند ميتوان از رنگهاي مشابه استفاده كرد. مثلا ميتوان هدر سايت را با دكمه ها و يا با رنگ قاب دور تگ ها مشابه انتخاب نمود. رنگهاي مشابه رنگ هايي هستند كه در دايره رنگ ها كنار يكديگر قرار دارند.
ابزارهاي انتخاب رنگ وب سايت
از الگوهاي ديگر رنگي كه ميتوان براي تركيب رنگ وب سايت ها استفاده كرد، ميتوان به الگوهاي رنگ مثلثي ، مستطيلي و مربعي اشاره:
ابزارهاي انتخاب تركيب رنگ وب سايت

از سايت هاي ارائه دهنده ابزار هاي انتخاب رنگ ابتدا به سايت ادوبي اشاره مي كنيم. شما در زير دامنه color.adobe.com ميتوانيد براساس قوانين تركيب رنگ كه در ابتداي همين مقاله توضيح مختصري از آن بيان شد، طيف رنگي دلخواه خود را انتخاب و در وب سايت خود بكار گيريد.
سايت ادوبي بعنوان برترين سايت انتخاب تركيب رنگ طراحي سايت شركتي در بسياري از سايت ها و شبكه هاي اجتماعي معرفي شده است. ولي حقيقت امر اين است كه اگر ما ديد گرافيكي وسيعي داشته باشيم كه بتوانيم خودمان نحوه استفاده از پالت هاي رنگ اين سايت را دريابيم، يعني اينكه بدانيم كدام رنگ پالت براي پس زمينه و كدام براي فونت و كدام براي دكمه مناسب است. خودمان هم ميتوانيم پالت رنگ سفارشي براي خود ايجاد كنيم. اساس نياز به ابزار انتخاب تركيب رنگ وب سايت اين است كه از ميان تركيب رنگها در قسمت هاي مختلف سايت چگونه استفاده كنيم.
ابزار انتخاب رنگ وب سايت به تفكيك موضوع

سايت material.io/color را مشاهده كنيد. اين سايت براي كاربران اندرويد استوديو طراحي سايت شركتي شده است ولي ميتواند براي طراحي قالب سايت ايده هاي خوبي به شما بدهد. براي بدست آوردن نتيجه نهايي شايد بهتراست از سايت ادوبي و سايت متريال همراه با پيچيده ترين كامپيوتر دنيا يعني مغز خود بصورت همزمان استفاده كنيد.
براي داشتن يك وب سايت زيبا ابتدا رنگ سازماني خود را به انتخاب كنيد. سپس با ابزار انتخاب رنگ وب سايت ادوبي رنگ هاي كه ترجيح ميدهيد كنار آن بكار ببريد را ببينيد. سپس به سراغ سايت متريال رفته و ببينيد اين سايت به شما چه پيشنهادي ميدهد از تلفيق اين سه ابزار ميتوانيد براحتي رنگ هاي دلخواه خود را انتخاب كنيد.
اگر ميخواهيد با ابزار هاي بيشتري براي تركيب رنگ وب سايت آشنا شويد. در زير چند ابزار پركاربرد در زمنيه تركيب رنگ براي وب سايت را معرفي كرده ايم.
ابزار هاي محبوب انتخاب رنگ وب سايت :

 
Colormind :
اين ابزار كه در سايتي به همين نام قرار دارد. ابزاري بسيار مناسب براي طراحان وب است. تمام رنگ هاي پيشنهادي اين سايت با استاندارد وب مطابقت كامل دارند و كاركردن با آن بسيار ساده است با ورود به سايت ، رنگ اصلي سايت خود كه در وسط جعبه رنگ قرار دارد را انتخاب مي كنيد. سپس دكمه Generate را ميفشاريد تا سايت ساير رنگها را در اختيارتان قرار دهد. بعد از اينكه رنگهاي مد نظر خود را يافته و يا ايجاد كرديد، سايت به شما پيشنهاد ميدهد كه كدام رنگ ها را براي سايه ها ، كدام را براي پس زمينه و غيره استفاده كنيد. به اين ترتيب اين سايت سومين پيشنهاد ما براي انتخاب رنگ وب سايت ميباشد.
Color Safe:
همانطور كه از نام اين ابزار مشخص است، تمركز اصلي آن برروي نمايش صحيح رنگ هاي انتخابي است. هنگامي كه با ابزارههايي مانند Color safe براي انتخاب رنگ كار مي كنيد. دليلي براي نگراني از نحوه نمايش رنگ انتخاب شده نخواهيد داشت.
اگر هنگام طراحي يك سايت متوجه شديد كه رنگ شما مرده است و يا بيش از حد شاداب است و نمي دانستيد چگونه بايد اين مشكل را حل كنيد، ابزار انتخاب رنگ سايت Color safe بهترين ابزار براي شماست. شما ميتوانيد در سايت color safe براحتي صدها طيف از رنگ مد نظر خود را مشاهده و مقايسه كنيد. تا در نهايت به رنگ دلخواه خود برسيد.
سايت Color Safe به طراحان وب امكان ميدهد كه بر اساس رنگ انتخابي خود رنگ نوشته، پس زمينه و غيره را نيز مشاهده و يا انتخاب كنند، اين امكان علاوه بر كمك به انتخاب رنگ براي گرافيست ها، انتخاب رنگ براي افراد عادي را هم سهل و راحت مي كند و اين ابزار را به چهارمين ابزار پيشنهادي ما براي انتخاب رنگ وب سايت تبديل مي كند.
Coolors:
در سايت Colors شما با بينهايت پالت رنگ روبرو خواهيد شد كه انواع و اقسام تركيب رنگ ها را به شما پيشنهاد خواهد داد. اگر يك ايده كلي از رنگهاي خود در نظر داريد و بدنبال چيدمان زيبايي از رنگ هاي مد نظر خود هستيد ابزار انتخاب رنگ وب سايت colors بهترين ابزار براي شماست. در اين سايت ميتوانيد براي سليقه خود صدها مثال از تركيبات مختلف را بيابيد و بين آنها يكي را انتخاب كنيد و يا حتي چندين پالت رنگ را باهم تركيب كنيد. بسياري از گرافيست ها اين سايت را براي انتخاب رنگ به سايت هاي ديگر ترجيح ميدهند. زيرا كه يك گرافيست اغلب ميداند چه رنگهايي ميخواهد و بدنبال نمونه هايي از چيدمان اين رنگها با ساير رنگها جستجو ميكند.
Paletton:
اين ابزار كه در سايتي به همين نام قرار دارد و بسيار شبيه ابزار Color شركت ادوبي است و به شما امكان استفاده از انواع تركيب رنگ ها را ميدهد. اين سايت همچنين امكان مشاهده تركيب رنگ انتخابي بصورت شماتيك را ميدهد كه ميتواند بعنوان ايده اوليه بكارگيري آن در وب سايت استفاده شود. در اين ابزار شما ميتوانيد رنگ ها را در انواع دستگاه ها چك كنيد، تا مطمئن شويد كه رنگ توسط همه مخاطبان سايت شما به يك صورت ديده ميشود.
 
هنگام انتخاب ابزار تركيب رنگ وب سايت بايد به خاطر داشته باشيد كه اين شما هستيد كه بايد ايده اوليه رنگ را انتخاب كنيد. رنگ اصلي سايت خود را انتخاب كنيد. سپس به كمك ابزارهاي انتخاب رنگ براي آن رنگ هاي مكمل و يا مشابه انتخاب كنيد و يا بكمك ابزار هاي انتخاب تركيب رنگ وب سايت رنگ اصلي خود را كمي ويرايش كنيد.
مثالي كه براي انتخاب ابزار تركيب رنگ وب سايت ميزنيم به اين صورت است كه :
فرض كنيد ميخواهيد در سايت خود از رنگ خاكستري بعنوان تم اصلي استفاده كنيد. اگر تمام ابزار هاي انتخاب تركيب رنگ را هم بكارببريد ولي در انتها تصميم بگيريد كه بعنوان مثال پس زمينه دكمه هاي شما خاكستري ساده اي باشد، كه به هاور موس هم پاسخي ندهد، شما گرافيك خوبي براي سايت انتخاب نكرده ايد. زيرا كه بيننده ممكن است فرض كند كه دكمه غير فعال است و روي آن كليك نكند
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۶:۲۳ توسط:مينا موضوع:

چرا هزينه طراحي سايت در شركت ها متغيير است؟

خيلي از افراد طراحي سايت شركتي انجام ميدن، cms هاي آماده خيلي كارو راحت كرده. افرادي هستند كه اين كار را در منزل انجام ميدن و طراحي سايت رو براي خودشون يه حرفه قرار دادن و فكر مي كنند كه چون يه cms با قالب آماده بالا آوردن بايد يه هزينه كمي دريافت كنند و اين هزينه همش سوده و مشتري هم خيلي خوشحال ميشه از اين موضع كه هزينه زيادي صرف نكرده، ولي از طرفي ازين موضوع غافل شده كه آيا وب سايت كارايي لازمو داره؟ آيا وب سايت به صورت تخصصي متانسب با كارش طراحي شده؟ آيا بازديد كننده رو جذب ميكنه؟ و آيا... .
جالب اينكه در خيلي از زمانها، انتخاب نادرست طراح باعث ميشه كه مشتري به هدف اوليه خودش نرسه، چرا؟ چون مشتري يك ايده و يك طراحي در ذهن خودش داره كه اگه طراح سايت نتونه اون طرح و ايده را پردازش كنه اونو دچار مشكل كرده در نتيجه به يه مشتري ناراضي تبديل ميشه.
در طراحي سايت بحث پشتيباني سايت خيلي مهمه كه متاسفانه خيلي ها فكر مي كنن كه وقتي بعد از يك مدت زمان يك هفته يا يك ماه يا دو ماه، سايت خودشون رو تحويل ميگيرن كار تمام شده ولي نه، ما اعتقاد داريم كه تازه كار شروع ميشه! مخصوصا پشتيباني وب سايت كه دربخشهاي بعدي در مورد پشتيباني وب سايت مفصل صحبت مي كنيم.
اما الان گريزي بزنيم به اين مطلب كه طراحي كه مثلا مبلغ محدودي به عنوان طراحي ميگيره هيچ وقت نمي تونه يك سال پشتيباني كامل به مشتري بده در صورتي كه هر لحظه يك وب سايت ميتونه زندگي اون شخص را متحول كنه، حالا شما تصور كنيد وب سايت به مشكل فني برخورده و طراح نتونه پشتيباني بده! البته از يه نظر اين دليل نميشه طراحي كه مبلغ بالايي ميگيره يه طراحه خوبه.
در آخر اميدواريم پويا وب پرداز انتخاب نهايي شما عزيزان باشد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۲۰:۱۶ توسط:مينا موضوع:

هزينه تحصيل در انگلستان

حالا داريم به سخت ترين بخشي كه مشخص مي كند شما مي توانيد در انگلستان تحصيل كنيد يا نه، مي رسيم: هزينه تحصيل در انگلستان! هيچ كس دوست ندارد درباره ي پول فكر كند اما پول يكي از مهم ترين فاكتورهايي است كه مشخص مي كند آيا تحصيل در انگلستان براي شما امكان پذير است يا خير.

شرايط و هزينه تحصيل در انگلستان
بهتر است بدانيد كه هزينه ي شهريه و هزينه هاي دانشكده تنها هزينه هايي نيست كه بايد براي تحصيل در انگلستان بپردازيد. شما بايد براي هزينه زندگي در انگلستان هم بودجه داشته باشيد. به طور كلي اگر شما اهل يكي از كشورهاي آمريكا، استراليا، هركدام از كشورهاي اتحاديه ي اروپا يا كشورهاي EEA هستيد، مي توانيد انتظار داشته باشيد كه هزينه هاي تحصيل، مشابه هزينه هاي كشور خودتان باشد.

هزينه هاي تحصيل در دانشگاه هاي انگلستان

بسياري از دانشجويان در انگلستان تا 9000 يورو هر سال شهريه مي پردازند (اين هزينه ي آموزش توسط دولت تعيين مي شود).البته به صورت ميانگين اين هزينه 6000 يورو در سال است. البته بهتر است به اصطلاح هاي به كار رفته توجه داشته باشيد: كلمه ي “شهريه” چندان در مراكز آموزش عالي انگلستان استفاده نمي شود. به جاي آن كلمه ي “هزينه ها” مورد استفاده است. هزينه ها يعني تمام هزينه ي شهريه به اضافه ي هزينه ي خدمات اضافي اي كه ممكن است در دانشگاه دريافت كنيد؛ خدماتي چون معلم خصوصي، فناوري اطلاعات و خدمات كتابخانه. البته تحصيل در انگلستان و ويزاي تحصيل انگلستان به خودي خود مشمول هزينه هايي ميشود كه لازم به توجه است.
اين استفاده از اصطلاح “هزينه” در كشورهايي مثل آمريكا متفاوت است چرا كه در اين كشور كلمه ي “هزينه” براي توصيف هزينه هايي جز شهريه استفاده مي شود. اگر شما شهروندي از بريتانياي كبير نيستيد (انگلستان، اسكاتلند، ولز، ايرلند شمالي) احتمالا بايد مبلغي بيشتر از شهروندان بپردازيد. در بعضي موارد  ممكن است دانشجويان بين المللي تا 10000 يورو سالانه هزينه ي تحصيل بپردازند (اگر تحصيل شما در خارج از كشور بر پايه ي موافقت دانشگاه خارجي با يك دانشگاه در وطن شما باشد، ممكن است هزينه ها متفاوت باشد).

هزينه تحصيل در انگلستان در مقطع فوق ليسانس

كساني كه در دوره هاي فوق ليسانس انگلستان تحصيل مي كنند، خواهند ديد كه هزينه ي تحصيل آنها احتمالا از دانشجويان دوره ي ليسانس انگلستان بيشتر است. آنهايي كه در بريتانياي كبير زندگي مي كنند، خواهند ديد كه هزينه ي تحصيلشان سالانه بالغ بر 12000 يورو است. اما اگر اهل يكي از كشورهاي بريتانياي كبير نيستيد، ممكن است ناچار باشيد تا 20000 يورو سالانه هزينه ي تحصيل در دوره هاي فوق ليسانس را بپردازيد. اين مقدار بسته به دانشگاه و رشته ي موردنظر شما، تغيير مي كند.

همچنين ممكن است لازم باشد كتاب و لوازمي را براي كلاس هاي خود خريداري كنيد. در اين صورت، دانشگاه شما ميانگين هزينه ي كتاب را به شما اطلاع مي دهد. حتما با دانشگاه محل تحصيل خود در ارتباط باشيد – آنها به شما كمك مي كنند كه هزينه ي واقعي تحصيل را فراتر از فقط شهريه، به دست آوريد.

اگر اين ارقام شما را مضطرب كردند، يك نكته ي مهم هست كه بايد در نظر بگيريد. اگر شما قصد داريد تمام دوران تحصيل خود را درانگلستان باشيد، اين دوران بسيار كوتاه تر از كشور خود شما خواهد بود. به عنوان يك دانشجوي ليسانس، شما به جاي 4 سال، 3 سال تحصيل خواهيد كرد و  در دوره هاي پس از ليسانس (فوق ليسانس) فقط به 1 سال تحصيل نياز داريد. پس با اينكه ممكن است قيمت ها براي شما كه شهروند بريتانياي كبير نيستيد، بالا به نظر برسند، در كل، همان قيمت كشور خودتان يا كمتر خواهد بود.

وام هاي تحصيلي در انگلستان

در كنار سال هاي كمتر تحصيل در انگلستان، شما به عنوان يك دانشجوي بين المللي مي توانيد از وام هاي تحصيلي بسياري در اين كشور استفاده كنيد. انگلستان هميشه با دانشجويان بين المللي بسيار خوش رفتار و گرم بوده و ميزان پولي كه در برنامه هاي بورسيه، جايزه ي تحصيلي و وام هايي كه به اين دانشجويان تعلق مي گيرد، چشمگير است.بيش از 20000 دانشجوي بين المللي در انگلستان سالانه وام تحصيلي دريافت مي كنند. وام تحصيلي مي تواند بر پايه ي نياز مالي يا شايستگي تحصيلي، به شما داده شود. براي كسب اطلاعات مفيد تر در رابطه با شرايط اخذ بورسيه تحصيلي در انگلستان شما مي توانيد با كارشناسان ما مشورت نمائيد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۷:۵۲ توسط:مينا موضوع:

تحصيل در انگلستان به راحت ترين راه

اخذ ويزاي تحصيلي انگلستان همواره يكي از راه هاي مهاجرت به انگلستان محسوب ميشود. تحصيل در انگلستان در مقاطع مختلف تحصيلي در سال هاي اخير با استقبال چشمگيري همراه بوده است. تحصيل در كالج ها، دبيرستانها و دانشگاه هاي انگلستان مورد توجه بسياري از افراد، مشتاق به ادامه ي تحصيل مي باشد.

اگر شما فردي علاقمند به تحصيل در اروپا بخصوص كشور انگلستان ميباشيد مطميئنا سوالات متفاوتي از قبيل نحوه اخذ پذيرش از دانشگاه هاي انگلستان ، شرايط اوليه جهت اخذ پذيرش از دانشگاه هاي اين كشور، مراحل اقدام جهت دريافت ويزاي تحصيلي انگلستان را در ذهن خود داريد و بسيار به آن انديشيده ايد. آيا دريافت پذيرش تحصيلي از دانشگاه هاي انگلستان امري سهل ميباشد؟

موسسه حقوقي توسعه گران مهر شيراز با داشتن مشاورين حقوقي، آگاه به امور حقوق بين الملل و امر مهاجرت تحصيلي انگلستان از موسسات اعزام دانشجو با مجوز رسمي از وزارت علوم ،با نام ثبت شده ساختار پژوهش، در جهت پذيرش تحصيلي كشور انگلستان، تا وقت سفارت انگلستان و اخذ ويزا همگام و همقدم با شما ميباشد. چنانچه تمايل داريد اطلاعاتي جامع در رابطه با كليه ي مقاطع تحصيلي در كشور انگلستان كسب نماييد، ميتوانيد از مشاوره تلفني و حضوري موسسه توسعه گران مهر كه در صدر موسسات حقوقي معتبر واقع شده است بهره مند شويد.

در نوشتار حاضر سعي بر آن است كه شما دوست عزيز و متقاضي مهاجرت تحصيلي بهانگلستان از مزاياي تحصيل در انگلستان آشنا شده و با آگاهي كامل اقدام جهت اخذ پذيرش تحصيلي اين كشور نماييد. بسياري از افراد با تصور آنكه تحصيل در مقاطع تحصيلي كشور انگلستان با هزينه هاي بالائي همراه هست تحصيل در اين كشور را ناديده گرفته و اين در حاليست كه بايد كيفيت آموزشي و متدهاي پيشرفته انگلستان را در مقايسه با ديگر كشورهاي اروپائي مد نظر قرار داد. ناگفته نماند كه انگلستان يكي از برترين كشورهاي دنيا جهت ادامه ي تحصيل با شرايط بسيار عالي و مناسب ميباشد.

افراد متقاضي مهاجرت تحصيلي به انگلستان بايد پس از ورود به اين كشور نسبت به اخذ اقامت تحصيلي و نهايتاً پيدا كردن كار پس از تحصيل نسبت به اخذ اقامت دائم و تابعيت انگلستان اقدام كنند. البته راه هاي ديگر مهاجرت به اين كشور، اخذ ويزاي كار انگلستان يا سرمايه گذاري در انگلستان است. نكته مهم اين كه تولد فرزند در انگلستان با توجه به اصل خون موجب اخذ اقامت نيست و روش مهاجرتي محسوب نمي شود. البته اين مسئله قبلاً به طوري ديگر بوده است، يعني تابعيت كشور انگلستان بر اساس قانون خاك بوده است.

شرايط اعزام دانشجو وتحصيل در انگلستان
بريتانياي كبير از كشورهاي اروپاي غربي كه از چهار ايالت تشكيل شده است و اين ايالت ها عبارتند از : انگلستان، اسكاتلند، ولز و ايرلند شمالي. كه اساسا كشور انگلستان خود از شمال با اسكاتلند و از غرب با ولز مرز مشترك دارد. پايتخت كشور انگلستان شهر لندن ميباشد. دقت داشته باشيد كه انگلستان از كشورهاي اتحاديه اروپا، ولي عضو پيمان شينگن نيست. از شهر هاي معتبر و مطرح اين كشور ميتوان به شهر هاي لندن، بيرمنگام، منچستر، ليور پول و ليدز و … اشاره كرد. انگلستان كشوري با آب و هواي معتدل كه جمعيتي حدود 53 ميليون و پانصد هزار نفر در اين كشور زندگي ميكنند. اين كشور بدليل داشتن ثبات بالا در امر اقتصاد فرصت هاي شغلي مناسبي را براي افراد فراهم كرده است و به همين دليل ساليانه افراد بسياري جهت تحصيل و كار وارد اين كشور ميشوند.

نظام آموزشي انگلستان بر حسب سن به چهار مرحله تقسيم بندي ميشود كه گذراندن دوره هاي آموزش ابتدائي و متوسطه براي دانش اموزان اجباري ميباشد. توجه داشته باشيد كه اين سيستم آموزشي در انگلستان، ولز، ايرلند شمالي با اسكاتلند متفاوت است. اين نوع ويزاي تحصيلي با نام tier4 child   شناخته ميشود كه براي سنين زير 17 سال ميتوان اقدام نمود، جهت اقدام براي اين ويزا شخص نيازمند داشتن دانش زبان خاصي از جمله آيلتس يا تافل نميباشد.

ما در اين مطلب به بررسي شهريه تحصيل در انگلستان در مقاطع مختلف مي پردازيم. توجه داشته باشيد كه تحصيل در انگلستان بدون مدرك زبان نيز براي برخي دانشگاه  هاي اين كشور امكان پذير است ولي معمولاً سفارت اين كشور براي صدور ويزا مدرك زبان آيلس را لازم مي داند. تحصيل در انگلستان به صورت رايگان نيست به جز اينكه شخص بتواند بورسيه تحصيلي يا فاند تحصيلي انگلستان را بگيرد. تحصيل رايگان در اتريش ، آلمان، نروژ و فرانسه امكان پذير است. نكته ديگر اينكه افراد متقاضي تحصيل بايد حساب هزينه زندگي دانشجويي در انگلستان را نيز داشته باشند كه اين هزينه ممكن است نسبت به كشورهاي ديگر بيشتر باشد.

تحصيل در مقطع دبستان انگلستان : Primary Education

تحصيل در انگلستان در مقطع آموزش ابتدائي از سن 5 سالگي ميسر مي باشد و شما ميتوانيد با اطمينان كامل اقدام جهت فرستادن فرزند عزيزتان، براي ادامه ي تحصيل به اين كشور را داشته باشيد. با توجه به اينكه كشور انگلستان از سطح آموزشي بسيار بالائي برخوردار است ساليانه افراد بسياري به تحصيل فرزند خود در اين كشور مي انديشند و با توجه به رده سني كه كودكان دارند مطمئنا امنيت مساله مهميست كه براي خانواده ها در اولويت قرار ميگيرد. توجه داشته باشيد كه در كالج هاي اين كشور امنيت از طريق نصب دوربين بطور كامل كنترل ميشود. در كشور انگلستان كالج ها از هزينه هاي متفاوتي برخوردار ميباشند و اساسا پيشنهاد ميكنيم كه با تحقيق و آگاهي كامل پرونده خود را به موسساتي بسپاريد كه هدفشان اخذ پذيرش از كالج هاي معتبر ولي با هزينه هاي مناسب است. هزينه تحصيل در اين دوره سالي 12 تا 15 هزار پوند بصورت متغيير است. آموزش ابتدائي در كشور انگلستان شامل دو مرحله ميباشد. سن 5 تا 7 سالگي و سنين 7 تا 11 سال. در ضمن دوره هاي تحصيلي آموزش ابتدائي در كشور انگلستان از سپتامبر شروع شده و تا پايان ماه ژوئن ادامه دارد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۵:۵۱ توسط:مينا موضوع:

طراحي سايت در شرق تهران

طراحي سايت شرق تهران به شركت هاي طراحي سايت در تهران در شمال شرقي تهران و نيز در جنوب شرقي تهران باز مي گردد كه خدمات و سرويس هاي متعدد طراحي سايت ، سئو سايت ، طراحي پرتال ، طراحي اپليكيشن از جمله سرويس هايي مي باشد كه در شركت هاي طراحي سايت انجام مي گيرد.

طراحي سايت شمال شرق تهران
طراحي وب سايت شمال شرق تهران به كاربران و مشترياني كه در مناطق شرقي تهران زندگي مي كنند و مي خواهند متناسب با منطقه مكاني خود شركت طراحي سايت را انتخاب نمايند. طراحي سايت شرق تهران شركت هاي متعددي را در زمينه طراحي سايت شامل مي شود. وجود تبحر و تخصص و وجود نمونه كارهاي طراحي سايت متعدد مي تواند كمك نمايد تا شركت هاي طراحي سايت نياز و خواسته مشتريان را بهتر بشناسند و با معرفي نمودن زمينه كاري كارفرما ، بتواند نيازها و قابليت هايي كه در طراحي سايت آناه مورد نياز است را شناسايي نمايند و در بستر طراحي سايت درج نمايند.

طراحي سايت جنوب شرق تهران
طراحي سايت جنوب شرق تهران در مناطق مختلف تهران مي تواند ارتباط ميان كارفرما و نيز شركت طراحي سايت قوي تر نمايد. شركت هاي طراحي سايت با حضور فيزيكي مشتري در محيط در خصوص خواسته ها ونيازهايي كه مد نظر آنها مي باشند پرسش مي نمايند و گرافيكي كه مد نظر آنها مي باشد و نيز قابليت هايي كه مورد نياز مي باشد را فراهم مي آورند. طراحي سايت شما به منظور رقابت قوي با ديگر طراحي سايت هاي رقيب مي باشد قابليت ها و كاربري هايي كه مورد نياز مي باشد را پياده سازي نمايند و تحت اين شرايط طراحي سايت در تهران شما كاربرپسند خواهد بود.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۱:۳۳ توسط:مينا موضوع: