اطلاعيه اطلاعيه .

اطلاعيه

تحصيل در انگلستان به راحت ترين راه

اخذ ويزاي تحصيلي انگلستان همواره يكي از راه هاي مهاجرت به انگلستان محسوب ميشود. تحصيل در انگلستان در مقاطع مختلف تحصيلي در سال هاي اخير با استقبال چشمگيري همراه بوده است. تحصيل در كالج ها، دبيرستانها و دانشگاه هاي انگلستان مورد توجه بسياري از افراد، مشتاق به ادامه ي تحصيل مي باشد.

اگر شما فردي علاقمند به تحصيل در اروپا بخصوص كشور انگلستان ميباشيد مطميئنا سوالات متفاوتي از قبيل نحوه اخذ پذيرش از دانشگاه هاي انگلستان ، شرايط اوليه جهت اخذ پذيرش از دانشگاه هاي اين كشور، مراحل اقدام جهت دريافت ويزاي تحصيلي انگلستان را در ذهن خود داريد و بسيار به آن انديشيده ايد. آيا دريافت پذيرش تحصيلي از دانشگاه هاي انگلستان امري سهل ميباشد؟

موسسه حقوقي توسعه گران مهر شيراز با داشتن مشاورين حقوقي، آگاه به امور حقوق بين الملل و امر مهاجرت تحصيلي انگلستان از موسسات اعزام دانشجو با مجوز رسمي از وزارت علوم ،با نام ثبت شده ساختار پژوهش، در جهت پذيرش تحصيلي كشور انگلستان، تا وقت سفارت انگلستان و اخذ ويزا همگام و همقدم با شما ميباشد. چنانچه تمايل داريد اطلاعاتي جامع در رابطه با كليه ي مقاطع تحصيلي در كشور انگلستان كسب نماييد، ميتوانيد از مشاوره تلفني و حضوري موسسه توسعه گران مهر كه در صدر موسسات حقوقي معتبر واقع شده است بهره مند شويد.

در نوشتار حاضر سعي بر آن است كه شما دوست عزيز و متقاضي مهاجرت تحصيلي بهانگلستان از مزاياي تحصيل در انگلستان آشنا شده و با آگاهي كامل اقدام جهت اخذ پذيرش تحصيلي اين كشور نماييد. بسياري از افراد با تصور آنكه تحصيل در مقاطع تحصيلي كشور انگلستان با هزينه هاي بالائي همراه هست تحصيل در اين كشور را ناديده گرفته و اين در حاليست كه بايد كيفيت آموزشي و متدهاي پيشرفته انگلستان را در مقايسه با ديگر كشورهاي اروپائي مد نظر قرار داد. ناگفته نماند كه انگلستان يكي از برترين كشورهاي دنيا جهت ادامه ي تحصيل با شرايط بسيار عالي و مناسب ميباشد.

افراد متقاضي مهاجرت تحصيلي به انگلستان بايد پس از ورود به اين كشور نسبت به اخذ اقامت تحصيلي و نهايتاً پيدا كردن كار پس از تحصيل نسبت به اخذ اقامت دائم و تابعيت انگلستان اقدام كنند. البته راه هاي ديگر مهاجرت به اين كشور، اخذ ويزاي كار انگلستان يا سرمايه گذاري در انگلستان است. نكته مهم اين كه تولد فرزند در انگلستان با توجه به اصل خون موجب اخذ اقامت نيست و روش مهاجرتي محسوب نمي شود. البته اين مسئله قبلاً به طوري ديگر بوده است، يعني تابعيت كشور انگلستان بر اساس قانون خاك بوده است.

شرايط اعزام دانشجو وتحصيل در انگلستان
بريتانياي كبير از كشورهاي اروپاي غربي كه از چهار ايالت تشكيل شده است و اين ايالت ها عبارتند از : انگلستان، اسكاتلند، ولز و ايرلند شمالي. كه اساسا كشور انگلستان خود از شمال با اسكاتلند و از غرب با ولز مرز مشترك دارد. پايتخت كشور انگلستان شهر لندن ميباشد. دقت داشته باشيد كه انگلستان از كشورهاي اتحاديه اروپا، ولي عضو پيمان شينگن نيست. از شهر هاي معتبر و مطرح اين كشور ميتوان به شهر هاي لندن، بيرمنگام، منچستر، ليور پول و ليدز و … اشاره كرد. انگلستان كشوري با آب و هواي معتدل كه جمعيتي حدود 53 ميليون و پانصد هزار نفر در اين كشور زندگي ميكنند. اين كشور بدليل داشتن ثبات بالا در امر اقتصاد فرصت هاي شغلي مناسبي را براي افراد فراهم كرده است و به همين دليل ساليانه افراد بسياري جهت تحصيل و كار وارد اين كشور ميشوند.

نظام آموزشي انگلستان بر حسب سن به چهار مرحله تقسيم بندي ميشود كه گذراندن دوره هاي آموزش ابتدائي و متوسطه براي دانش اموزان اجباري ميباشد. توجه داشته باشيد كه اين سيستم آموزشي در انگلستان، ولز، ايرلند شمالي با اسكاتلند متفاوت است. اين نوع ويزاي تحصيلي با نام tier4 child   شناخته ميشود كه براي سنين زير 17 سال ميتوان اقدام نمود، جهت اقدام براي اين ويزا شخص نيازمند داشتن دانش زبان خاصي از جمله آيلتس يا تافل نميباشد.

ما در اين مطلب به بررسي شهريه تحصيل در انگلستان در مقاطع مختلف مي پردازيم. توجه داشته باشيد كه تحصيل در انگلستان بدون مدرك زبان نيز براي برخي دانشگاه  هاي اين كشور امكان پذير است ولي معمولاً سفارت اين كشور براي صدور ويزا مدرك زبان آيلس را لازم مي داند. تحصيل در انگلستان به صورت رايگان نيست به جز اينكه شخص بتواند بورسيه تحصيلي يا فاند تحصيلي انگلستان را بگيرد. تحصيل رايگان در اتريش ، آلمان، نروژ و فرانسه امكان پذير است. نكته ديگر اينكه افراد متقاضي تحصيل بايد حساب هزينه زندگي دانشجويي در انگلستان را نيز داشته باشند كه اين هزينه ممكن است نسبت به كشورهاي ديگر بيشتر باشد.

تحصيل در مقطع دبستان انگلستان : Primary Education

تحصيل در انگلستان در مقطع آموزش ابتدائي از سن 5 سالگي ميسر مي باشد و شما ميتوانيد با اطمينان كامل اقدام جهت فرستادن فرزند عزيزتان، براي ادامه ي تحصيل به اين كشور را داشته باشيد. با توجه به اينكه كشور انگلستان از سطح آموزشي بسيار بالائي برخوردار است ساليانه افراد بسياري به تحصيل فرزند خود در اين كشور مي انديشند و با توجه به رده سني كه كودكان دارند مطمئنا امنيت مساله مهميست كه براي خانواده ها در اولويت قرار ميگيرد. توجه داشته باشيد كه در كالج هاي اين كشور امنيت از طريق نصب دوربين بطور كامل كنترل ميشود. در كشور انگلستان كالج ها از هزينه هاي متفاوتي برخوردار ميباشند و اساسا پيشنهاد ميكنيم كه با تحقيق و آگاهي كامل پرونده خود را به موسساتي بسپاريد كه هدفشان اخذ پذيرش از كالج هاي معتبر ولي با هزينه هاي مناسب است. هزينه تحصيل در اين دوره سالي 12 تا 15 هزار پوند بصورت متغيير است. آموزش ابتدائي در كشور انگلستان شامل دو مرحله ميباشد. سن 5 تا 7 سالگي و سنين 7 تا 11 سال. در ضمن دوره هاي تحصيلي آموزش ابتدائي در كشور انگلستان از سپتامبر شروع شده و تا پايان ماه ژوئن ادامه دارد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۵:۵۱ توسط:مينا موضوع:

طراحي سايت در شرق تهران

طراحي سايت شرق تهران به شركت هاي طراحي سايت در تهران در شمال شرقي تهران و نيز در جنوب شرقي تهران باز مي گردد كه خدمات و سرويس هاي متعدد طراحي سايت ، سئو سايت ، طراحي پرتال ، طراحي اپليكيشن از جمله سرويس هايي مي باشد كه در شركت هاي طراحي سايت انجام مي گيرد.

طراحي سايت شمال شرق تهران
طراحي وب سايت شمال شرق تهران به كاربران و مشترياني كه در مناطق شرقي تهران زندگي مي كنند و مي خواهند متناسب با منطقه مكاني خود شركت طراحي سايت را انتخاب نمايند. طراحي سايت شرق تهران شركت هاي متعددي را در زمينه طراحي سايت شامل مي شود. وجود تبحر و تخصص و وجود نمونه كارهاي طراحي سايت متعدد مي تواند كمك نمايد تا شركت هاي طراحي سايت نياز و خواسته مشتريان را بهتر بشناسند و با معرفي نمودن زمينه كاري كارفرما ، بتواند نيازها و قابليت هايي كه در طراحي سايت آناه مورد نياز است را شناسايي نمايند و در بستر طراحي سايت درج نمايند.

طراحي سايت جنوب شرق تهران
طراحي سايت جنوب شرق تهران در مناطق مختلف تهران مي تواند ارتباط ميان كارفرما و نيز شركت طراحي سايت قوي تر نمايد. شركت هاي طراحي سايت با حضور فيزيكي مشتري در محيط در خصوص خواسته ها ونيازهايي كه مد نظر آنها مي باشند پرسش مي نمايند و گرافيكي كه مد نظر آنها مي باشد و نيز قابليت هايي كه مورد نياز مي باشد را فراهم مي آورند. طراحي سايت شما به منظور رقابت قوي با ديگر طراحي سايت هاي رقيب مي باشد قابليت ها و كاربري هايي كه مورد نياز مي باشد را پياده سازي نمايند و تحت اين شرايط طراحي سايت در تهران شما كاربرپسند خواهد بود.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۱:۳۳ توسط:مينا موضوع:

مهندسي اجتماعي در طراحي سايت

مهندسي اجتماعي در امنيت طراحي سايت شما بسيار تاثير گذار است. به اينگونه كه يك هكر ميتواند به كمك آن سايت شما را به راحتي هك كند. متاسفانه بسياري از افراد از اهميت مهندسي اجتماعي در امنيت طراحي سايت شركتي بي خبر هستند.

مهندسي اجتماعي در امنيت طراحي سايت چه نقشي دارد ؟

مهندسي اجتماعي به طور كلي به استخراج اطلاعات شخصي شما مانند تاريخ تولد، نام دوستان، علايق و از اين قبيل اطلاعات ميگويند. يك هكر با استخراج اينگونه اطلاعات از شما اقدام به هك كردن سايت شما ميكند. چرا كه درصد اينكه پسورد شما متشكل از اين اطلاعات باشد زياد است.

اكنون به معرفي بخش هاي مختلف مهندسي اجتماعي در امنيت طراحي سايت مي پردازيم:

Pretexting : در اين روش هكر با جعل هويت خود اطلاعات مختلفي همانند شماره حساب و از اين قبيل اطلاعات را از شما استخراج مي كند. اين نوع مهندسي اجتماعي در امنيت طراحي سايت بسيار خطرناك است. چرا كه گاها يك هكر با هك كردن يك حساب كاربري از دوستان شما و ايجاد اعتماد از شما اطلاعات زيادي را استخراج ميكند. براي مقابله از اين نوع مهندسي اجتماعي در امنيت طراحي سايت به هيچ عنوان اطلاعات حساس خود را به دوستان يا آشنايان خود از طريق اينترنت ندهيد.
Quid pro quo : در اين روش هكر در ازاي سرويس خاصي كه به كاربر ارائه مي‌دهد از او تقاضاي اطلاعات شخصي اش را مي‌كند. براي نمونه تماس تلفني از هكري كه خود را كارمند شركت كاريابي معرفي مي‌كند و در ازاي پيدا كردن شغل براي شما اطلاعات شخصي‌تان شامل شماره‌ منزل، شماره تلفن همراه، آدرس منزل و … را مي‌گيرد. گرچه احتمال تاثير اين نوع مهندسي اجتماعي در امنيت طراحي سايت شما كمي بعيد به نظر ميرسد اما به اين نكته توجه كنيد كه بيشتر هاست ها در قبال درخواست پسورد مجدد براي ورود از اينگونه اطلاعات استفاده مي كنند.
Baiting : در اين روش هكر با طعمه گذاري اقدام به سرقت اطلاعات شما ميكند. به طور مثال با توجه به علايق شما افزونه اي را براي شما لينك مي كند كه در آن از نرم افزارهاي مخرب استفاده شده است. با اين روش مهندسي اجتماعي در امنيت طراحي سايت شما خطرات زيادي ايجاد خواهد شد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۱۸:۲۴ توسط:مينا موضوع:

بايد ها ونبايد هاي طراحي سايت

طراحي سايت، موضوعي مهارت آميز است. در ساخت و طراحي سايت در تهران مسائل بسيار زيادي وجود دارد كه بايد مد نظر قرار گيرد. بدين جهت، ليستي از بايدها و نبايدها در  طراحي سايت را معرفي مي كنيم كه هر فرد طراح بايد به آنها توجه داشته باشد.
بايدها
سعي كنيد در همه دستگاه ها، تجربه اي مشابه و يكسان فراهم نماييد
بازديدكنندگان سايت شما، ممكن است دستگاه هاي مختلفي را استفاده كنند: ممكن است از طريق كامپيوتر روميزي يا لب تاپ، تبلت، موبايل، موزيك پلير يا حتي ساعت خود، سايت شما را بازديد نمايند. بخش عمده اي از طراحي UX [تجربه ي كاربري] بر اين نكته تمركز دارد كه بازديدكنندگان با هر دستگاهي كه به سايت شما متصل شدند بايد تجربه مشابهي داشته باشند. طراحي سايت شما بايد به گونه اي باشد كه اگر بازديدكنندگان، سايت شما را از طريق تلفن همراه خود مشاهده كردند، با هيچ گونه مشكلي مواجه نشوند و بتوانند هر چيزي كه نياز دارند را به آساني پيدا كنند، درست مانند زماني كه در منزل خود نشسته و با كامپيوتر روميزي خود، مشغول بررسي و مشاهده سايت شما مي باشند.
سعي كنيد يك ناوبري واضح با كاربري آسان طراحي كنيد
ناوبري را مي توان به عنوان سنگ بنا در طراحي سايت دانست. به ياد داشته باشيد، اگر كاربران نتوانند به راحتي و آساني كار خود را در سايت شما به پيش ببرند و يا مسيرهاي خود را به سهولت پيدا كنند، ديگر هيچ مهم نيست كه سايت شما چقدر خوب است. به همين خاطر، ناوبري سايت شما بايد:
آسان باشد (همه سايت ها بايد ساده ترين ساختار ممكن را داشته باشند)
واضح باشد (آپشن هاي ناوبري بايد براي بازديدكنندگان، آشكار باشند)
يكپارچه باشد (سيستم ناوبري صفحه اول بايد با ساير صفحات يكسان و يكپارچه باشد)
ناوبري خود را به گونه اي طراحي كنيد كه با كمترين كليك، بازديدكنندگان شما را به محلي كه مي خواهند برساند.
تغيير رنگ لينك هاي مشاهده شده
لينك ها، عاملي كليدي در اين فرآيند ناوبري در طراحي سايت در تهران ها هستند. اگر لينك هاي مشاهده شده، تغيير رنگ پيدا نكنند، ممكن است بازديدكننده، به صورت غيرعمدي بارها و بارها يك صفحه تكراري را كليك و مشاهده نمايد. دانستن مكان هاي قبلي و فعلي، تصميم گيري براي رفتن به مكان بعدي را آسان تر مي كند. دانستن اينكه چه صفحاتي قبلا مشاهده شده اند، به كاربر كمك مي كند كه ديگر به صورت غيرعمدي يك صفحه را به صورت تكراري مشاهده نكند.
سعي كنيد اسكن و مرور صفحات را آسان نماييد
هنگامي كه كاربران به سايت شما مراجعه مي كنند، بيشتر احتمال دارد كه بخواهند سايت شما را به سرعت، اسكن و مرور كلي نمايند، تا اينكه بخواهند آن را به صورت كامل مورد مطالعه قرار دهند. بنابراين، اگر كاربري بخواهد، محتوايي را پيدا كند و يا عملياتي را تكميل كند، احتمالا، شروع مي كند به مرور كردن سطحي سايت، تا وقتي كه به چيزي كه مي خواهد برسد و شما به عنوان يك طراح مي توانيد از طريق طراحي يك سلسله مراتب مناسب بصري، آنها را در اين امر ياري نماييد. سلسله مراتب بصري در طراحي سايت ها اشاره دارد به چيدمان يا ارائه المان ها به نحوي كه مهم و اهم را الهام كند. موارد مهم مانند عناوين صفحه، فرم هاي لاگين، آيتم هاي ناوبري، يا ساير محتويات مهم را به نقطه كانوني تبديل نماييد به نحوي كه در اولين نگاه، نظر بازديدكنندگان را به خودشان جلب كنند.

مرورآسان در طراحي سايت

پس از طراحي سايت همه لينك ها را دوبار چك كنيد
اگر كاربران در سايت شما بر روي يك لينك كليك نمايند و با خطاي 404 مواجه شوند، به آساني از سايت شما دلسرد خواهند شد. وقتي كه بازديدكنندگان به دنبال مطلبي مي گردند، انتظار دارند كه هر لينك، آنها را به مقصدي كه مي گويد، هدايت كند، نه اينكه با خطاي 404 مواجه شوند و يا به جايي كه انتظار نداشتند هدايت شوند.
اطمينان حاصل كنيد كه در طراحي سايت شما عناصر قابل كليك، شبيه به يكديگر باشند
ظاهر يك شي، بيان كننده نحوه استفاده از آن است. عناصر بصري كه شبيه لينك يا دكمه هستند، اما قابل كليك كردن نيستند، (مثلا كلماتي كه زير آنها خط كشيده شده ولي لينك نيستند) مي توانند به آساني باعث سردرگمي كاربران شوند. كاربران بايد بدانند كه كدام قسمت از صفحه قابل كليك كردن است و كدام بخش از صفحه، ساده است و قابل كليك كردن نيست. عناصر قابل كليك را براي كاربران، آشكار و واضح نماييد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۸:۱۶ توسط:مينا موضوع:

نكاتي براي بهبود در طراحي سايت

ليست نكاتي كه در زير آمده است براي طراحي سايت در تهران بسيار مفيد بوده و با استفاده از اين نكات مي توانيد وب سايتي با كيفيت تر و بهتر داشته باشيد.
الف) نيازهاي بازديدكنندگان وب سايت در اولويت قرار دارد.
فرآيند طراحي سايت بايد بر روي نيازهاي كاربران متمركز باشد. قابليت استفاده، دسترس پذيري، رابط كاربري و تعامل با كاربر از نكاتي است كه بايد در نظر گرفته شود. هميشه سعي كنيد كه در طراحي سايت خود از ديد و زاويه بازديدكنندگان به اين فرآيند نگاه كنيد.
1) مسيريابي آسان و تميز
لينك هاي مسيريابي كه در سايت شما هستند نقش اساسي در سايت ايفا مي كنند و اگر به خوبي ايجاد شده باشند باعث مي شود كه بازديدكنندگان مدت زمان بيشتري را در سايت شما سپري كنند. ساختار مسيريابي بايد استوار بوده و دسترسي به آن آسان باشد تا بتواند كاربر را به راحتي به قسمت هاي مختلف هدايت كند. مسيريابي موجود در طراحي سايت تهران بايد به اندازه كافي انعطاف پذير باشد تا بتواند هر مقدار لينك اضافي را كه نياز است در خود جاي دهد.
2) تناسب با تمام رزولوشن هاي صفحه نمايش
سايتي كه استفاده كردن آن راحت باشد، هميشه بازديدكنندگان را تشويق مي كند كه در آن وقت بيشتري سپري كنند و محتواي آن را مطالعه كنند. راحت بودن استفاده از وب سايت براي سايتي با تعداد صفحات محتواي بيشتر، سخت تر خواهد بود زيرا بايد طول صفحات خود را كاهش دهد تا بازديدكننده مجبور نباشد بيش از حد به پايين صفحه برود. اگر طراحي سايت شما در همان نگاه اول، مناسب به نظر نرسد بازديدكننده صفحه شما را خواهد بست. يكي از اولين قدم ها براي داشتن وب سايتي جذاب و حرفه اي، متناسب بودن سايت با هر صفحه نمايشي مي باشد.
3) تناسب با مرورگرها
سايت شما بايد در رايج ترين مرورگرها به خوبي به نمايش درآيد. طراحي وب سايت شما بايد به گونه اي باشد كه در اكثر مرورگرها به تصوير كشيده شود و هيچ مشكلي نداشته باشد. مرورگرهاي Google Chrome، Internet Explorer، Mozilla Firefox، Opera، Safari و Netscape از رايج ترين مرورگرها مي باشند.
ب) بهينه سازي زمان لود شدن صفحه
استفاده حداقل از گرافيك ها، فايل هاي فلش و اسكريپت ها در طراحي سايت: اين موارد به شدت حجم سايت را افزايش مي دهند. سعي كنيد از تصاوير متحرك و چشمك زن استفاده نكنيد. زيرا اين تصاوير هم آزاردهنده هستند و هم باعث اشغال كردن حجمي از سايت مي شوند و هيچ منفعتي هم براي شما نخواهد داشت.
از تصاوير با سايز كوچك استفاده كنيد. هر چه تصوير بزرگ تر باشد، زمان زيادي را براي باز شدن و به نمايش در آمدن مي طلبد؛ پس در طراحي سايت خود از تصويرهاي كوچك تر استفاده كنيد تا بتوانيد اين زمان را كاهش دهيد.
هر چه اين زمان بيشتر باشد، بازديدكنندگان رغبت كمتري براي بازديد سايت شما نشان مي دهند و در اين صورت ترافيك سايت كاهش مي يابد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۴:۴۱ توسط:مينا موضوع:

روند طراحي سايت در سال 2017

نگاهي به روندهاي جديد طراحي UX وب سايت در سال 2017 :
مفاهيمي همچون شخصي سازي، تعامل و انطباق سه واژه كليدي هستند كه همه كاربران وب سايت از تجربه كاربري UX انتظار دارند. بدين معنا كه طراحان وب سايت ها هم اكنون با چالش هايي در خصوص توسعه وب سايتي مواجه هستند كه از طريق پروسه هايي بايد براي كاربران قابل فهم باشد.
در اين مقاله قصد داريم شما را با ديدگاه هايي در خصوص جديدترين روندهاي طراحي وب سايت در سال 2017 آشنا كنيم.
1. پايان طراحي وب سايت سنتي
مفهوم طراحي وب سايت در معناي سنتي در حال محو شدن است. در طراحي سايت شركتي سنتي، نقش طراحي بيشتر براي برجسته سازي نماي زيباي وب سايت از ديدگاه مشتريان در نظر گرفته مي شد اما طراحي وب سايت چيزي فراتر از اين هاست.
طراحان وب سايت ها در حال حاضر چندان به زيبايي وب سايت اهميت نمي دهند. بلكه تجارب كاربران UX را سرلوحه طراحي وب سايت ها قرار داده اند
2. تداخل رابط كاربري (UI)
سال 2016، سال تداخلات محاوره اي بود. و يا همانطور كه كريس مسينا (Chris Messina)، مدير ارشد برنامه هاي گوگل بيان كرده:
سال 2016، سال تجارت محاوره اي در وب سايت خواهد بود. وي همچنين توضيح داده كه مردم از طريق چت، پيام نگاري و ساير رابط هاي طبيعي زبان با موسسات و شركت ها ارتباط برقرار خواهند كرد. همزمان با پيشرفت پلت فرم هاي پيام نگاري در شبكه هاي اجتماعي و دانلود برنامه هاي مختلف، شركت ها به فكر روش هايي در خصوص چگونگي استفاده از اين موقعيت هاي برتر مي‌باشند.
3. فايل هاي gif و انيميشن هاي ديگر
فايل هاي gif و انيميشن ها درك عميق تري از طراحي در اختيار بازديدكننده قرار مي دهند و پيچيدگي ها را قابل درك مي نمايند. در صورتيكه به دنبال زيبايي و جلب توجه در وب سايتتان هستيد، مي توانيد از انيميشن و تصاويرgif در طراحي سايت خود استفاده نماييد
در حقيقت فايل هاي gif براي تصاوير كوتاه متحرك كاربرد دارد و يكي از پسوند هاي كم حجم براي استفاده در طراحي سايت محسوب مي شود
4. نسل جديد از طراحي ريسپانسيو سايت
طراحي ريسپانسيو همچنان يكي از كاربردي ترين روش براي دستيابي به يك UX مناسب است. رسانه معروف CSS، اهميت انعطاف پذيري وب سايت ها را بيان كرده و آنها را مجاز به تطبيق با ابزارهاي مختلف سايت هايي كرده كه در دسترس هستند.
5. طراحي سايت مينيمال
طراحي سايت شركتي مينيمال در سال 2017 اولويت بسياري به خود اختصاص داده است بنابراين كاربران فضايي را مشاهده مي كنند كه شامل تبليغات با موضوعات مختلف بوده و با كليك كاربر، فعال مي گردد 
اين سبك مينيمال در مورد منوها نيز قابل استفاده مي باشد كه ساده و جذاب است
 


6. تصويرسازي داده در طراحي سايت
تصويرسازي داده ها در طراحي سايت بسيار مهم تر از آن چيزي هستند كه شما فكرش را مي كنيد. بدين منظور بيشتر طراحان وب سايت ها و تحليل گران از تصوير سازي داده ها براي معرفي بهتر برند خود استفاده مي نمايند.
نمايش اطلاعات به صورت بصري منجر به افزايش درك بهتر كاربران مي شود. به خصوص وقتي از جداول و نمودارهاي رنگي و يا خطوط چشم گير استفاده شود.
7. استفاده كمتر تصاوير در سايت
اگر به وب سايت هاي جديد سر زده باشيد، حتما متوجه خواهيد شد كه استفاده از تصاوير در طراحي آنها بسيار كمتر از قبل شده و اين به اين معناست كه كاربران ترجيح ميدهند از تصاويري ديدن كنند كه به درستي بيانگر موضوعات مفيد و معرفي بهتر محصولات برندهاست.
بهتر است در نظر داشته باشيد كه تصاوير وب سايت شما بيانگر كيفيت و نوع محصولات شركت شما باشد نه چيز ديگري.
8. طراحي متريال در طراحي سايت
طراحي متريال در سايت در سال هاي اخير توسط گوگل بسيار مورد توجه قرار گرفته و در برنامه هاي همچون جيميل، گوگل مپ، گوگل درايو و يوتيوب از آن استفاده شده است. اين نوع سبك از اواخر سال 2013 وارد دنياي طراحي شد و در سال 2015 به اوج خود رسيد. 
طراحي متريال روشي است براي ايجاد زنجيره اي از مفاهيم و اهميت آنها بر روي صفحه اصلي سايت كه توجه كاربران را به موضوعات مختلفي از فليم ها و تصاوير جلب ميكند. در اين روش از تصاوير و ابعاد گرافيكي براي افزايش جلوه هاي بصري استفاده مي شود.
9. وب سايت هايي با اسكرول طولاني
مزايا و معايبي براي سايت هايي وجود دارد كه براي مشاهده به اسكرول طولاني نياز دارند. همه ما قطعا با چنين سايت هايي مواجه شده ايم. به خصوص در وب سايت هاي توييتر، فيس بوك و اينستاگرام.
براي مثال شبكه هاي اجتماعي اينستاگرام و فيس بوك تا ساعت ها كاربران خود را مشغول مشاهده مطالب و سرگرمي هايي مي كنند و كاربران براي ادامه مطالب بايستي اسكرول نمايند. برخي از سايت ها همچنين از جداول و نمودارهايي بسيار بلند و ادامه دار در قسمت صفحه اصلي خود استفاده مي كنند كه براي مشاهده مطالب آنها بايد دكمه اسكرول را بالا و پايين برد.
بسياري از سايت ها از گذاشتن منوها پرهيز مي كنند و به جاي آن ها همه چيز را در يك صفحه طولاني قرار مي دهند. اين چنين سايت ها را مي توان با تصاوير، تايپوگرافي و فيلم ها تغيير داد.
10. اهميت يافتن تايپو گرافي در طراحي سايت
اين روزها چاپ تصاوير در فضاهاي مجازي بيش از پيش حائز اهميت است.
در سال 2016 چاپ تصاوير با ابعاد بزرگ رونق داشته و در سال 2017 به اوج خود رسيده است.برندهاي تجاري از رنگ هاي پويا و جذاب براي تبليغات سايت خود استفاده مي كنند. اين رنگها، طراوت و جذابيت خاصي به كيفيت خدمات بخشيده و تاثيرات آنها را دو برابر مي كند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۳۰:۵۸ توسط:مينا موضوع:

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان هم مانند مهاجرت به هر كشور ديگري، طبيعتا از يك انگيزه فردي سرچشمه مي‌گيرد. لازم است ابتدا مشخص كنيد كه هدف شما از مهاجرت به انگلستان چيست؛ آيا صرفا قصد استفاده از امكانات خاصي را در اين كشور داريد؟ يا از مهاجرت به انگلستان قرار است به‌عنوان پلي براي اخذ شهروندي اين كشور استفاده كنيد يا صرفا براي پيوستن به دوستان و خويشاوندان و زندگي در كنار آن‌ها قصد مهاجرت به انگلستان را داريد؟

انگلستان يكي از مقصدهاي محبوب مهاجرت در كل دنيا است. مهم‌ترين مزاياي مهاجرت به انگلستان را مي‌توان در چند مورد زير خلاصه كرد:

انگلستان در ميان كشورهاي جي۸، يكي از بهترين استانداردهاي زندگي را دارد.
انواع فرهنگ‌ها و اديان و مذاهب در اين كشور به چشم مي‌خورند و مي‌توان اين كشور را يك جامعه متنوع با مليت‌هاي مختلف دانست.
سيستم بهداشتي و درماني مطلوبي دارد.
يكي از مهم‌ترين اعضاي اتحاديه اروپا و پايتخت آن (لندن)، مركز اقتصادي مورد توجه در كل دنيا است.
پاسپورت انگليس يكي از پاسپورت‌هاي ارزشمند براي سفر به چهار گوشه دنيا است. با در اختيار داشتن پاسپورت انگليسي مي‌توان بدون ويزا  به بسياري از كشورها سفر كرد.
براي مطالعه قوانين انگلستان و اطلاع از خدمات ارائه شده در اين كشور مي‌توانيد به وب‌سايت رسمي دولت انگلستان مراجعه كنيد يا با يك وكيل و مشاور متخصص در امور مهاجرت مشورت كنيد. براي پرداخت هزينه تعيين وقت سفارت انگليس همكاران ما در پيمنت۲۴ شما را راهنمايي خواهند كرد.

مهاجرت به انگلستان

مقاله‌هاي مرتبط:
با انواع ويزاي آمريكا براي اقامت دائم يا موقت آشنا شويد
راحت‌ترين و ارزان‌ترين كشورها براي دريافت تابعيت دوم كدام هستند
مهاجرت به انگلستان مي‌تواند مقدمه‌اي براي تبديل شدن به يك شهروند انگليسي باشد. لازم به ذكر است كه «اقامت دائم» و «شهروندي» دو مفهوم جدا بوده و هر يك حق و حقوق خاص خود را در يك كشور دارا هستند. پس از اخذ ويزا و زندگي به مدت ۲ الي ۵ سال در انگلستان، مي‌توان براي گرفتن اقامت دائم در اين كشور درخواست داد.
براي گرفتن حق شهروندي انگلستان هم افراد بالاي ۱۸ سال، اگر ۵ سال در انگليس زندگي كرده باشند (اگر همسر بريتانيايي داشته باشيد، اين مدت به ۳ سال كاهش مي‌يابد)، پس از طي اين مدت مي‌توانند اقدام كنند.

با توجه به مطالبي كه تا اينجا گفتيم در هرصورت و با هر هدفي كه قصد رفتن به انگلستان را داريد، از سفري كوتاه و توريستي گرفته تا گرفتن اقامت دائم و شهروندي انگلستان، اولين اقدام اخذ ويزاي انگلستان است.

آشنايي با انواع ويزاي انگلستان

براي اين‌كه تخميني در مورد مدت زماني كه طول مي‌كشد تا ويزاي شما صادر شود در دست داشته باشيد مي‌توانيد از وب‌سايت رسمي تحصيل در انگلستان استفاده كنيد. انواع ويزاي انگلستان به ۴ دسته كلي تقسيم مي‌شوند كه هر يك انواع مختلف دارند:

۱. ويزاي كار، اشتغال و سرمايه‌گذاري در انگلستان (Work visas)

۲. ويزاي ويزيتور (توريستي) براي اقامت كوتاه‌مدت در انگلستان (Tourist and short stay visas)

۳.ويزاي تحصيلي انگلستان (Student Visas)

۴. ويزاي عبور (ترانزيت) از طريق انگلستان (Transit visas)

انواع ويزاي انگليس

ويزاي كار، اشتغال و سرمايه‌گذاري در انگلستان (Work visas)

ويزاي كار براي مهاجرت به انگلستان شامل سه ويزاي Tier 2 ،Tier 1 و Tier 5  است. كساني كه قصد مهاجرت به انگلستان از طريق سرمايه‌گذاري و ايجاد شغل در زمينه‌هاي مختلف را دارند، بايد ويزاي گروه Tier 1، كساني كه از طرف يك اسپانسر در انگليس دعوت به كار مي‌شوند ويزاي Tier 2 و افرادي كه براي كار به‌صورت موقت (ماموريت) توسط يك اسپانسر دعوت مي‌شوند ويزاي Tier 5 دريافت كنند.

زيرشاخه‌هاي ويزاي كار براي مهاجرت به انگلستان به شرح ذيل است:

 ويزاي Tier 1 از نوع كارآفريني (Entrepreneur)

اين ويزا براي سرمايه‌گذاري و راه‌اندازي كسب‌و‌كار در انگلستان و حداكثر به مدت ۳ سال و ۴ ماه قابل صدور است. اگر ۳ ساله صادر شود، مي‌توانيد آن‌ را ۲ سال ديگر هم تمديد كنيد.

ويزاي Tier 1 استعدادهاي خاص (Exceptional Talent)

اين ويزا طي دو مرحله و به مدت حداكثر ۵ سال و ۴ ماه، براي افرادي صادر مي‌شود كه بتوانند در مرحله اول اثبات كنند داراي استعداد خاص و ويژه‌اي هستند. همچنين قصد سرمايه‌گذاري در انگلستان را هم دارند. ويزاي استعدادهاي درخشان قابليت تمديد ۵ ساله دارد.


ويزاي Tier 1 سرمايه‌گذاري (Investor)

اين ويزا به ويزاي ۲۰۰۰۰۰ پوندي انگلستان هم معروف است؛ زيرا شرط اصلي آن داشتن مبلغ ۲۰۰ هزار پوند براي سرمايه‌گذاري به شكل دلخواه در انگلستان است. البته مهارت در زبان انگليسي و داشتن طرح و برنامه مشخص براي به‌كارگيري سرمايه هم ضروري است. اين ويزا تا ۳ سال و ۴ ماه قابل صدور و تا ۲ سال هم قابل تمديد است.

ويزاي Tier 2 عمومي (General)

اگر به دليل داشتن مهارت و تخصص خاصي از طرف يك كارفرما در انگلستان دعوت شويد، مي‌توانيد با حمايت كارفرما اين ويزا را درخواست و دريافت كنيد كه حداكثر ۵ سال و ۱۴ روز اعتبار داشته و تا ۵ سال هم قابليت تمديد دارد.

ويزاي Tier 2 امور ورزشي (Sportsperson)

اين ويزا براي افرادي كه ورزشكار حرفه‌اي يا مربي واجد شرايط لازم بوده و قصد توسعه رشته ورزشي خود را در بالاترين سطوح در انگلستان داشته باشند، در نظر گرفته شده است.

ويزاي Tier 5 كار موقت در امور خيريه (Temporary Worker – Charity Worker)

براي اشتغال موقت در امور خيريه و به دعوت و حمايت از طرف يك اسپانسر مجاز در انگلستان در نظر گرفته شده است.

ويزاي Tier 5 كار موقت در حوزه ورزش و خلاقيت (Temporary Worker – Creative and sporting)

براي اشتغال موقت در امور ورزشي و به دعوت و حمايت از طرف يك اسپانسر مجاز در انگلستان است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۰:۵۴ توسط:مينا موضوع:

طراحي سايت شركتي خوب

طراحي سايت شركتي يعني ما سايتي را طراحي كنيم و بتوانيم آن سايت را طوري طراحي كنيم كه بهينه سازي آن راحت تر شود و سايت به گونه اي باشد كه شخصي كه از سايت ديدن مي كند را به خوبي جذب كند و شخص را بتواند در آن سايت سرگرم كند شايد شما فكر كنيد كه طراحي سايت حرفه اي نياز به هزينه ي زيادي دارد ولي اينگونه نيست شما مي توانيد باطراحي سايت ارزان سايتي طراحي كنيد كه بسيار حرفه اي باشد و ساخت سايت براي طراحان به راحتي صورت گيرد

طراحي سايت شركتي چه ويژگي هايي دارد

بهينه سازي سايت يا سئو سايت

اين گونه طراحي سايت براي بهينه سازي سايت يا همان سئو سايت بسيار مناسب مي باشد چون اينگونه سايت ها اگر برنامه نويسي شده اند مي توان روي آن اعمالي كه براي سئو مناسب مي باشند را به راحتي بر روي آن ها اجرا كرد و سايت نزد گوگل از اعتبار بالا يي برخوردار است

اضافه كردن موارد خاص و زيبا به سايت

اين نوع سايت به دليل قدرتي كه دارد مي توان مواردي به آن اضافه كرد كه هم براي زيبايي سايت مناسب هست و هم براي شخصي كه از سايت ديدن مي كند جذاب و قابل توجه است و براي سايت هاي شركتي اين مورد بسيار مورد استفاده قرار مي گرد و ميتواند مشتري بيشتر براي صاحب سايت فراهم كند

جذب مشتري براي سايت هاي فروشگاهي

همانطور كه در قسمت قبل هم اشاره شد سايت هايي كه از زيبايي خوبي برخورد دار هستند براي جذب مشتري بسيار مناسب هستند چون با روش هايي كه طراح سايت حرفه اي براي سايت به كار ميگير شخص به داخل سايت مي آيد و چون از آن لذت برده است به محصولات  سايت هم نگاهي مي اندازد و باعث مي شود كه موارد مورد نيازش را در آن سايت پيدا كند و آن را خريداري كند طراحان سايت ما به دليل داشتن تجربه ي بالا و داشتن سليقه ي باور نكردني براي شما سايتي طراحي مي كنند كه شما از داشتن آن سايت بسيار لذت برده و خود به داشتن همچين سايتي افتخار مي كنيد شما مي توانيد تا هرگونه  سايتي براي خود داشته باشيد ازجمله سايت شخصي ، سايت فروشگاهي ، سايت شركتي و.... و شما حتي براي راه اندازي كسب وكار براي خود سايتي داشته باشيد كه تمام محصولات خود را در آن نمايش دهيد و كار خود را در شروع راحت تر كنيد و بهترين كسب و كار را راه اندازي كنيد .
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۲۳:۳۶ توسط:مينا موضوع:

عطر مناسب براي مسافرت چيست

همه ما قبل از سفر مدارك شناسايي و همينطور مداركي كه براي يه سفر لازمه رو اماده و بعد ازون متناسب با آب و هواي محل سفر ،گرم بودن يا سرد بودن ، چمدون لباسمون رو هم حاضر ميكنيم اما ممكنه در اين بين از انتخاب خريد عطر مناسب براي سفري كه در پيش داريم غافل بمونيم .

كمي دشواره كه از بين عطر هايي كه داريم يك عطر خوب رو انتخاب كنيم عطري كه بتونه با رايحه اي كه داره برامون تداعي گر خاطرات اون سفر باشه . به طوري كه بعد از اون سفر هر موقع اون عطر رو بو كرديم ما رو ببره به لحظات خوشي كه توي اون سفر داشتيم .  

 حالا چطور اون عطر خاطره ساز رو انتخاب كنيم؟

خب طبيعتا اول از همه بايد آب و هواي محل سفر رو در نظر بگيريم . مثلا هواي اونجا سرده يا گرم؟ كوهستانيه يا جنگلي ؟ هوا شرجي و مرطوبه يا ن ؟

توجه به اين موارد تا حدود زيادي در انتخاب عطر بما كمك ميكنه .

 

  مثلا اگر قراره به مناطق روستايي، كه آلودگي هوا كمتره ، سفر كنيم ، انتخاب عطرهايي كه متعلق به خانواده بويايي گلدار مشك چوبي اند و پايه اي ملايم، چوبي و يا گل بو دارند ، مناسبتره . چون تلفيق اين رايحه با محيط لطيف و پاك مناطق روستايي هماهنگي خيلي خوبي داره . در طول شب هم ميتونيم از رايحه هايي كه به نسبت ، گرما و شدت بيشتري دارند استفاده كنيم .

 حالا ممكنه محلي كه قراره به اونجا سفر كنيم يك منطقه ي جنگلي و سرسبز باشه ، كه در اينجا عطرهايي مناسب هستن كه داراي رايحه چرم و وتيور اند كه ميتونه با پوشش گياهي اين مناطق هماهنگي خوبي داشته باشه .

اگر انتخاب ما براي سفر منطقه سردسير بود ، بايد علاوه بر پوشيدن لباس هاي گرم از عطر هايي با رايحه گرم و شيرين هم استفاده كنيم چون كاهش كرختي و سرماي هوا رو در پيش دارد .

 اما ممكنه  مناطق گرم ، انتخاب ما براي مسافرت باشه ، كه بهتره در اين مواقع از عطرهاي خنك و سبك استفاده كنيم كه حس تازگي و طراوت رو براي ما به ارمغان بياره .

 

حالا ديگه با گفتن اين نكات انتخاب خريد عطر براي يك سفر عالي و خاطره انگيز خيلي خيلي آسون شد .   
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۵:۱۷ توسط:مينا موضوع:

طراحي سايت ارزان

طراحي سايت ارزان كه با هزينه پايين براي طراحي همراه مي شود مي تواند علاوه بر هزينه پايين ، قابليت ها و امكانات متعددي را فراهم آورد. طراحي سايت ارزان قيمت ، طراحي سايت حرفه اي ارزان از قابليت هايي مي باشد كه خواسته كسب و كارها مي باشد.

طراحي وب سايت ارزان
شركت طراحي وب سايت ارزان با هزينه كمتري پروسه طراحي سايت را براي كسب وكارها فراهم مي آورد. امروزه بسياري از طراحي سايت در تهران با قابليت هاي متعدد به صورت قالب هاي اماده ميسر مي باشند كه در كمترين مدت زماني و در چند ساعت مي تواند پروسه طراحي سايت خود را داشته باشيد و با قيمت پايين كه براي قالب آماده مي دهيد و يا حتي قالب هاي رايگان ، مي تواند با كمترين هزينه ممكنه طراحي سايت را به انجام رساند

طراحي سايت ارزان حرفه اي
طراحي سايت ارزان حرفه اي كه با درج نمودن و نيز همراه نمودن قابليت هاي متعدد در بستر طراحي سايت همراه مي شود براي كسب و كارها و افرادي كه فراتر از يك طراحي سايت اطلاعاتي كه براي مطلع نمودن مشتريان و كاربران در خصوص محصولات و خدمات شركت مي باشد را در نظر دارند. مواردي همچون طراحي سايت فروشگاهي ، طراحي سايت درج آگهي ، طراحي سايت خبري ، طراحي سايت گالري مواردي مي باشند كه به واسط درج نمودن قابليت هاي ويژه ، پلاگين ها و افزونه ها و يا سيستم هاي مديريت محتواي مخصوص و خاص همراه مي شود. با هزينه بسيار كم مي توانيد سيستم هاي مديريت محتوا در داشته باشيد و به راحتي قابليت هايي مورد نياز آنها را فراهم مي آورد. طراحي سايت حرفه اي و ارزان كه بتواند جلوه حرفه اي از كسب وكار شما دهد و كارايي بالايي را نيز در بستر طراحي سايت فراهم نماييد
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۱:۰۳ توسط:مينا موضوع: