اطلاعيه اطلاعيه .

اطلاعيه

طراحي سايت قالب آماده

طراحي سايت قالب آماده از سيستم هاي مديريت محتواي جوملا ،وردپرس ، پرستاشاپ ، سيستم هاي خبري و درج آگهي و نيز قالب هاي آماده كه تماما بسته به نياز شما كه مي تواند طراحي سايت فروشگاهي ، طراحي سايت خبري ، طراحي سايت شركتي ، طراحي سايت درج آگهي و نيز ديگر انواع طراحي سايت در تهران را مي توانيد بسته به نياز كسب وكاري خود انتخاب نماييد.

طراحي وب سايت قالب آماده
طراحي وب سايت قالب آماده در رنگ ها ، طرح بندي مختلف موجود مي باشد و اين امر مي تواند موجب گردد كه شما طراحي سايت خود را متناسب با نياز و سليقه خود انتخاب نمايد. از اين رو مي توانيد در سايت هاي فروش قالب آماده كه بسته به زمينه كاري انواع طراحي سايت ها و قالب هاي آماده را فراهم مي آورد.

طراحي سايت قالب آماده چه قابليت هايي دارد؟
طراحي سايت قالب آماده اين امكان را فراهم مي آورد كه با توجه به سليقه خود در ميان قالب هاي آماده انتخاب خود را داشته باشيد و در خصوص ظاهر و نيز امكاناتي كه براي طراحي سايت در تهران خود مي خواهيد به طور قطعي صحبت نماييد و مشاهده نماييد. طراحي سايت قالب آماده امروزه بسيار مورد توجه افراد قرار مي گيرد و سايت هاي فروش قالب بيشمار قالب را در خود درج مي نمايند كه هر يك از لحاظ ظاهري و نيز همچنين از لحاظ قابليتي و امكاناتي مورد تاييد خود قرار دهيد. حتي مي توانيد براساس سيستم مديريت محتوايي كه مد نظر داريد از ميان قالب هاي آماده به دنبال طراحي سايتي كه از نظر ظاهري و نيز امكاناتي قابليت هاي مورد نظر شما را دارد را مشاهده نماييد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۲۴:۱۲ توسط:مينا موضوع:

اعزام دانشجو به خارج از كشور

مدير كل بورس و اعزام دانشجويان خارج وزارت علوم، تحقيقات و فناوري شرايط اعزام دانشجو به انگلستان را تشريح كرد و گفت: دانشگاه‌ها بايد فرمهاي مربوط به اعزام دانشجويان حايز شرايط را پس از تكميل و تائيد هيئت اجرايي جذب تا 15 ارديبهشت ماه ارسال كنند. 
به گزارش مهر، علي اكبر متكان گفت: فارغ التحصيلان دوره كارشناسي ارشد كه حداكثر تا 31 تيرماه 88 فارغ التحصيل شده و خواهان دريافت بورس دكتري خارج از كشور هستند جهت تشكيل پرونده بايد حداقل داراي رتبه اول تا سوم آزمون سراسري كارشناسي ارشد يا رتبه اول در هريك از رشته‌هاي تخصصي داراي اولويت بورس در مقطع كارشناسي ارشد با تأييد دانشگاه يا حداقل 1 مقاله چاپ شده در مجلات علمي– پژوهشي معتبر و يا رتبه اول تا سوم المپياد‌هاي علمي دانشجويي كشور باشند. وي دانشجويان نمونه كشوري در مقطع كارشناسي ارشد با تأييد معاونت دانشجويي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري را نيز يكي از شروط اختصاصي براي اعزام به خارج عنوان كرد و گفت: مربيان آموزشي و پژوهشي داراي مدرك كارشناسي ارشد دانشگاهها و مراكز پژوهشي كه حداقل 60 درصد امتياز جدول ارتقاء را با تأييد هيئت مميزه مربوط كسب كرده باشند نيز مي‌توانند براي اعزام اقدام كنند.
مديركل بورس و امور دانشجويان خارج از كشور اضافه كرد: همچنين افرادي كه داراي خدمات و سوابق برجسته در زمينه هاي ايثارگري، فرهنگي، آموزشي، پژوهشي و فناوري هستند بايد پس از تشكيل پرونده در اداره كل بورس و امور دانشجويان خارج، برجسته بودن آن افراد در اين زمينه ها توسط كميته‌هاي تخصصي، اداره كل و شوراي مركزي بورس احراز شود.
وي قبولي در مصاحبه بررسي صلاحيتهاي علمي- مدرسي داوطلبان حائز شرايط را نيز يكي ديگر از شروط اعزام دانست و گفت: متقاضيان بايد حداقل نمره زبان مورد نياز براي اعزام برابر با 50=MCHE و يا معادل آن را كسب كرده باشند.
متكان اضافه كرد: درصورت عدم كسب حدنصاب نمره زبان و يا عدم ارائه پذيرش رشته و گرايش مورد نياز براي ادامه تحصيل پس از يكسال (از تاريخ موافقت اوليه اداره كل با بورس متقاضي) اعزام منتفي مي‌شود.
وي سپردن وثيقه ملكي كه ميزان آن با توجه به كشور، محل تحصيل و بر اساس مصوبات شوراي مركزي بورس تعيين مي‌شود را از ديگر شرايط اعزام عنوان كرد و اولويت شرط اعزام دانشجو به انگلستان را براي دانشگاههاي مجري دوره دكتري دانست.
مدير كل بورس وزارت علوم اضافه كرد: دانشگاهها بايد فرم‌هاي مربوط به اعزام دانشجويان حايز شرايط خود را پس از تكميل و تائيد هيئت اجرايي جذب تا تاريخ 15 ارديبهشت ماه ارسال كنند.
وي با اشاره به تعداد دانشجوياني كه براي ادامه تحصيل در دوره دكتري در سال آينده به خارج از كشور اعزام مي شوند گفت: براي اعزام سال آينده سقف 200 تا 250 نفر را در نظر گرفته‌ايم.
متكان با بيان اينكه تمام دانشجويان بورسيه در دانشگاههاي برتر دنيا تحصيل مي كنند، اظهار داشت: براي سال آينده اعزام به سه كشور انگلستان، كانادا و آمريكا صورت نمي‌گيرد
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۵:۴۹ توسط:مينا موضوع:

اعزام دانشجو به انگلستان

تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان  و شرايط تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان  ۲۰۱۷ و مدارك مورد نياز تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان  و شرايط اخذ پذيرش از انگلستان و شرايط اخذ ويزاي تحصيلي انگلستان را در اين مقاله به بحث ميگذاريم ، با توجه به حجم تقاضاهاي بسياري كه جهت تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان وجود دارد وكلاي برتر موسسه حقوقي ملك پور شما را در زمينه ي تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان ياري مي نمايد اگر مايل به تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستانمي باشيد، اگر در خصوص تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان نياز به مشاوره تخصصي و رايگان داريد

، اگر در زمينهتحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان سوالاتي داريد ، در اين مقاله به تمامي سوالت شما در خصوص تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان پاسخ داده مي شود.

 

.جمعيت اين كشور در حدود ۶۰ ميليون نفر و مساحت آن ۲۲۰ هزار كيلومتر مربع مي باشد. جمعيت اين كشور از اقليت هاي نژادي و مذهبي مختلفي تشكيل شده است. اكثر مردم انگلستان داراي مذهب پروتستان بوده و مسلمانان آن كه جمعيت قابل ملاحظه اي (بيش از دو ميليون نفر) را تشكيل مي دهند، اكثرا پاكستاني و بنگلادشي بوده در اكثر نقاط بريتانيا پراكنده مي باشند. روزهاي تابستان بسيار بلند بوده ، تا حدود ساعت ۱۰ شب هوا روشن است.

تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان


با توجه به حجم تقاضاهاي بسياري كه جهت تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستانوجود دارد وكلاي برتر موسسه حقوقي ملك پور شما را در زمينه ي تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان.ياري مي نمايد

تحصيل در انگلستان

در انگلستان تحصيلات ابتدايي(primary) از سن پنج سالگي شروع و به مدت شش سال ادامه دارد . در سن ده سالگي دوره متوسطه(high school) شروع مي شود. بعد از اتمام دوره پنج ساله متوسطه كساني كه تمايل به تحصيل در سطوح عاليه را دارند بايد يك دوره ۲ ساله به نامA-level  يا fondationرا گذرانده و امتحانات آن را با موفقيت به پايان برسانند.

بر اساس نمرات حاصل از اين امتحانات مي توان رشته مورد علاقه خود را در دانشگاه انتخاب نمود و پس از اعلام پذيرش دانشگاه، در آن رشته به تحصيل ادامه داد.وكلاي برتر موسسه حقوقي ملك پور  آماده ي ارائه ي مشاوره اي تخصصي و رايگان در زمينه تحصيل در كشور انگلستان به شما عزيزان ميباشد .

اعزام دانشجو به انگلستان

تحصيلات دانشگاهي

شروع سال تحصيلي در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد اول اكتبر (دهم مهرماه) است. هر سال تحصيلي شامل سه ترم پاييزه ، زمستانه و بهاره است. طول دوره كارشناسي در اكثر رشته ها سه سال و در بعضي موارد چهار سال است .تحصيل در مقاطع كارشناسي ارشد به دو صورت امكانپذير است:

.كه درس و تحقيق با هم انجام مي گيرد:Course الف

تنها بر اساس تحقيق:Research

.در حالت اول، دانشجو معمولا به مدت دو ترم تحصيلي در كلاس حضور يافته، بعد از موفقيت در امتحانات كتبي پروژه كوتاه مدتي را براي دريافت مدرك كارشناسي ارشد انتخاب كرده و به پايان مي رساند. در حالت دوم كلاس درس وجود ندارد بلكه دانشجو از ابتدا بايد با كمك استاد راهنما يك پروژه تحقيقي را به اتمام برساند

با توجه به حجم تقاضاهاي بسياري كه جهت تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستانوجود دارد وكلاي برتر موسسه حقوقي ملك پور شما را در زمينه ي تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان.ياري مي نمايد

.معمولا دو ساله است(Research) اول اكتبر هر سال است، لذا دانشجوياني كه علاقمند به ادامه تحصيل به اين صورت هستند بايد برنامه خود را به گونه اي تنظيم نمايند كه قبل از شروع سال تحصيلي در انگلستان باشند . دوره كارشناسي ارشد(course) معمولا بين يك تا يك و نيم سال بسته به نوع رشته و دانشگاه به طول مي انجامد.

شروع دوره كارشناسي ارشد از طريق(course) دوره كارشناسي ارشد
.گردندM.Phil علاقه مندان به ادامه تحصيل در دوره كارشناسي ارشد مي توانند با يك سال تحقيق موفق به اخذ مدرك

با توجه به حجم تقاضاهاي بسياري كه جهت تحصيل و اعزام دانشجو به انگلستان وجود دارد وكلاي برتر موسسه حقوقي ملك پور شما را در زمينه يتحصيل و اعزام دانشجو به انگلستانياري مي نمايد
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۱:۵۲ توسط:مينا موضوع:

مهاجرت به انگلستان

امروزه كشور انگلستان به دلايل متعددي مقصد انتخابي بسياري از هموطنان براي مهاجرت است و همواره افراد به دنباي يافتن پاسخ سوالات خود و يافتن شرايط مهاجرت به انگلستان هستند. سوالاتي در زمينه اخذ ويزاي تحصيلي انگلستان و يا ويزاي Tier 4 انگلستان , چگونگي اخذ ويزاي كار انگلستان يا همان ويزاي Tier 2 انگلستان , سرمايه گذاري در انگلستان و يا ويزاي Tier 1 انگلستان و اخذ اقامت از طريق سرمايه گذاري در انگلستان و در نهايت چگونگي اخذ اقامت دائم انگلستان . موسسه حقوقي توسعه گران مهر با بهره گيري از كادر وكلاي مجرب شما را براي دستيابي به اين اهداف و شرايط مهاجرت به انگلستان ياري مي نمايد.

در اين مقاله سعي شده شرايط مهاجرت به انگلستان به طور كلي مورد بررسي قرار گيرد.

روش ها و شرايط مهاجرت به انگلستان
ما در اين مقالات به بررسي روش ها و شرايط مربوطه پيرامون مهاجرت به انگلستان مي پردازيم. همچنين جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاورين موسسه حقوقي توسعه گران مهر تماس حاصل فرماييد.

اخذ اقامت انگلستان از طريق ازدواج

شرايط مهاجرت به انگلستان از طريق ازدواج؛ به طور كلي ميتوان گفت براساس قواعد حقوق بين الملل خصوصي چنانچه علقه زوجيت فيمابين دو فرد وجود داشته باشد فرد متقاضي ميتواند براي دريافت ويزا و اقامت كشور طرف مقابل اقدام كند. طبق قوانين كشور انگلستان نيز اگر شما قصد آن را داريد كه با يك فرد مقيم يا شهروند كشور انگلستان ازدواج كنيد ميتوانيد پس از ازدواج و اثبات مواردي براي دريافت اين ويزا و اقامت انگلستان اقدام كنيد.

براي دريافت اين ويزا هردو طرف بايد داراي سن بيش از 18 سال باشند. شخص درخواست دهنده ازدواج در انگلستان بايد مداركي دال بر درآمد و توانايي مالي خود ارائه دهد كه مبين اين موضوع باشد كه ميتواند خود و همسرش را بدون نياز به كمك هاي دولتي ساپرت نمايد. شخص متقاضي اين ويزا بايد به سفارت كشور انگلستان در كشور خود مراجعه و درخواست خود را به همراه كليه مدارك مثبت زوجيت و مدارك لازم دال بر اقامت و شهروندي همسر خود را ارائه دهد.

با دريافت اين ويزا شما اجازه كار, تحصيل و زندگي در خاك انگلستان را بدست مي آوريد و رعايت موارد خاص و پس از طي مدتي 5 ساله ميتوانيد به اقامت دايم كشور انگلستان دست يابيد.

اخذ تابعيت انگلستان از طريق تولد

يكي از شرايط مهاجرت به انگلستان از طريق طريق تولد مي باشد، معمولا كشورها براي اعطاي تابعيت خود از طريق تولد از يكي از دو معيار خون يا خاك و يا تركيبي از هردو استفاده ميكنند. از سال 1983 به بعد و با تصويب قوانين جديد , نظام حقوقي كشور انگلستان براساس معيار خون تنظيم شده است و اين بدان معني است كه بايد حداقل يكي از والدين فرد بريتانيايي باشند تا بتواند با تولد در خاك بريتانيا و يا كشور ديگري تابعيت انگلستان را كسب كند. در واقع اين تابعيت به هر فردي كه از پدر يا مادري بريتانيايي متولد شود تحميل ميگردد و صرف تولد در خاك بريتانيا موجب كسب تابعيت براي فرد نيست.

اخذ اقامت از طريق سرمايه گذاري در انگلستان

ويزاي Tier 1 يا ويزاي سرمايه گذاري انگلستان از شرايط مهاجرت به انگلستان مي باشد و به طور كلي به سه دسته تقسيم مي شود:

investor.1 سرمايه گذاري در انگلستان

تا قبل از 6 نوامبر 2014 براساس سيستم امتياز بندي(point based system) شما براي درخواست ويزاي سرمايه گذاري انگلستان شما نيازمند اين بوديد كه داراي حداقل نقدينگي معادل يك ميليون پوند (1.000.000) باشيد كه 750.000 پوند آن در شركت ها و موسسات قانوني انگلستان و 250.000 پوند آن در هر زمينه اي كه خود مايل باشيد به كار گرفته مي شود.از طرف ديگر دارايي هاي شخص منهاي بدهي هاي او نبايد كمتر از دو ميليون (2.000.000) پوند باشد.

مبلغ 750.000 پوند از اين سرمايه در حسابي به صورت بلوكه قرار ميگيرد و شما فقط حق دريافت و استفاده از سود پول خود را داريد. 250.000 پوند باقيمانده در اختيار فرد قرار ميگيرد كه ميتواند آزادانه به تجارت يا خريد ملك بپردازد. ميتوان گفت براي دريافت اين ويزا شما نيازي به مدرك تحصيلات آكادميك نداريد و داشتن مدرك زبان ضروري نيست.همچنين با دريافت ويزاي سرمايه گذاري انگلستان شما ميتوانيد همسر و فرزندان خود را همراه داشته باشيد.

بعد از 6 نوامبر 2014 تغييراتي در قوانين ويزاي سرمايه گذاري انگلستان ايجاد شد و از آن تاريخ به بعد براي درخواست ويزاي سرمايه گذاري انگلستان نقدينگي شما نبايد كمتر از 2 ميليون پوند باشد. اين وجه بايد درتملك متقاضي يا همسر او باشد و فرد بايد بتواند اثبات كند كه از چه طريقي آن را بدست آورده است.

شما با دريافت ويزاي سرمايه گذاري انگلستان ميتوانيد حداكثر به مدت 3 سال و 4 ماه در بريتانيا اقامت داشته باشيد و اين مدت قابل تمديد براي 2 سال ديگر است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۲۶:۲۵ توسط:مينا موضوع:

تحصيل در انگلستان

تحصيل كردن در كشور انگلستان براي بسياري از افراد قابل توجه و با اهميت است، چرا كه دانشگاه هاي كشور انگلستان در زمره با كيفيت ترين دانشگاه هاي جهان قرار دارند و با تحصيل در يكي از دانشگاه هاي انگلستان فرد مي تواند به بهترين ها دست پيدا كند.

بطور مثال، اخذ بورسيه تحصيلي در مقاطع بالاتر، يافتن شغلي مناسب در تمام كشور هاي دنيا و در نتيجه ساختن آينده اي درخشان و با تحصيل كردن در انگلستان مي توانيد آينده اي روشن براي خود بسازيد، حتي اگر هدف اصلي شما رفتن به انگلستان باشد اما موقعيت رفتن برايتان فراهم نباشد مي توانيد با تحصيل كردن در انگلستان، به عنوان يك پل براي رفتن خود استفاده كنيد.

كشور انگلستان با در اختيار قرار دادن تسهيلات ويژه اي به دانشجويان و فارغ التحصيلان اين كشور زمينه ي اخذ اقامت انگلستان را توسط ايشان پس از دوره تحصيليشان فراهم آورده است. وكلاي پايه يك دادگستري ايران موسسه مهاجرتي آريانا پارس شما را در زمينه اخذ اقامت دائم انگلستان ياري مي رسانند.

تحصيل قبل دانشگاهي كشور انگلستان
بواسطه قدمت دانشگاه هاي ممتاز در سيستم آموزشي انگلستان و امكانات بسيار ويژه اي كه كشور انگلستان در اختيار دانشجويان خارجي براي تحصيل در انگلستان قرار مي دهد، كشور انگلستان همواره مورد توجه علاقه مندان به تحصيل در معتبر ترين مراكز علمي و همه افرادي كه متقاضي اخذ اقامت دائم انگلستان بوده اند، قرار گرفته است. تحصيل در مقاطع دبستان و دبيرستان در بهترين مدارس خصوصي و دولتي انگلستان ميسر است و اين كشور براي از بين بردن دغدغه خانواده ها در رشد و تربيت دانش آموزان در محيطي بيگانه، شرايط ويژه اي را نظير محيا كردن خوابگاه هاي دانشجويي با امكانات پيشرفته، تهيه غذاي اسلامي و حلال، فراهم كردن بستر نظارت مستمر اولياي دانش آموز بر روند تحصيلي و زندگي  و بسياري ديگر از امكانات را جهت تسهيل و بهبود بخشيدن زندگي در حين تحصيل در انگلستان بوجود آورده است.

هزينه هاي تحصيل و زندگي در انگلستان در دوره دبيرستان و دانشگاه در حدود 20 تا 25 هزار پوند انگلستان است كه اين هزينه شامل هزينه مدرسه، خوابگاه، غذا، بيمه و … مي باشد. گفتني است كه دانش آموزان پس از سپري كردن دوره دبيرستان در انگلستان امكان ورود به بهترين دانشگاه هاي اين كشور  را دارا مي شوند، و با توجه به درآمد قشر تحصيل كرده در كشور انگلستان كه ميزان 5 تا 6 هزار پوند به صورت ماهيانه مي باشد، صرف هزينه براي تحصيل فرزندانتان در انگلستان، سرمايه گذاري بسيار ارزشمندي در راستاي آينده ايشان مي باشد. لازم به ذكر است كه دانشجويان مشغول به تحصيل در كشور انگلستان پس از اتمام دوره تحصيلي خود به راحتي مي توانند جهت دريافت اقامت دائم انگلستان اقدام نمايند و پس از گذراندن 4 سال به شهروند انگلستان تبديل شوند.نكته قابل توجه، يك شهروند انگليسي مي تواند جهت دريافت اقامت انگلستان براي افراد خانواده خود اقدام نمايند و اين بدان معني است كه خانواده دانشجو نيز مي تواند به وي ملحق شود.

از آنجا كه انگلستان امكانات بسيار ويژه اي در اختيار دانشجويان خارجي براي تحصيل در انگلستان قرار مي دهد، اين كشور همواره مورد توجه علاقه مندان به تحصيل در معتبر ترين مراكز علمي و همه افرادي كه متقاضي اخذ اقامت دائم انگلستان بوده اند، قرار گرفته است.

تحصيل در مقطع ليسانس كشور انگلستان
بر خلاف دوره ليسانس كه در بسياري از كشورها كه 4 سال و يا حتي بيشتر است، دوره ليسانس در كشور انگلستان سه ساله است اين نكته كه فرد متقاضي بعد از گذراندن دوره سه ساله ليسانس مي تواند براي دوره يك ساله فوق ليسانس انگلستان اقدام كند و پذيرش بگيرد، براي خيلي از دوست داران تحصيل در انگلستان به عنوان يكي از دلايل مهم جهت انتخاب اين كشور براي تحصيل در مقطع كارشناسي محسوب مي شود. هر فرد متقاضي براي ورود به دوره ليسانس بايد مدرك IELTS با نمره 5.5 -6 را دارا باشد. اخذ مدرك زبان هم در ايران ميسر مي باشد و هم فرد متقاضي مي تواند دوره هاي آموزش زبان انگليسي را در داخل كشور انگلستان سپري كند. گفتني است دانشجويان متقاضي اخذ پذيرش در مقطع ليسانس در كشور انگلستان مجوز همراه داشتن همراه را در اين مقطع را نخواهند داشت.

هزينه هاي زندگي

هزينه هاي زندگي در انگلستان براي دانشجويان به صورت ميانگين بين 800 تا 900 پوند در ماه مي باشد كه شامل هزينه هاي مسكن، غذا، رفت و آمد، بيمه و ساير هزينه هايي است كه دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصيل و در مقطع ليسانس در كشور انگلستان مي باشد.

حق كار

دانشجويان مقطع كارشناسي كشور انگلستان مجوز كار در محدوده اي 10 ساعته بصورت هفتگي دارا مي باشند و ميانگين حقوق اين افراد حدودا بين 8 تا 12 پوند به ازاي هر ساعت مي باشد كه مجموع درآمدهاي حاصله از كار دانشجويي ميتواند بخشي از هزينه هاي زندگي و تحصيل فرد را در يك سال پوشش دهد.

حال اين سوال مطرح ميگردد كه آيا هر كس مي تواند در حين تحصيل خود ، كار دانشجويي پيدا كند يا خير ؟

پيدا كردن كار دانشجويي در هر كشوري به پارامترهاي متفاوتي نظير سطح آگاهي فرد از زبان كشورها، تجربه كاري، ويژگي هاي شخصي فرد، زمان ورود شخص به كشور و چندين عامل ديگر وابسته است. وليكن تجربه ارزشمند وكلاي موسسه مهاجرتي آريانا پارس مبين اين مطلب است كه فقط به دليل ويژگي هاي شخصي متفاوت ( مثل عدم وفق پذيري با محيط، سطح ضعيف برقراري ارتباط و يا عوامل مشابه ) مي باشد.

تحصيل در مقطع فوق ليسانس در انگلستان
كشور انگلستان مي تواند يكي از بهترين انتخاب هاي هر فرد براي تحصيل در خارج از كشور و گذراندن مقطع فوق ليسانس محسوب گردد چرا كه طول مدت اين دوره 1 سال مي باشد و با توجه به اينكه آموزش در كشور انگلستان در سطح بسيار بالايي صورت مي پذيرد، افراد پس از گذراندن مقطع فوق ليسانس از كشور انگلستان به سطحي از توانايي و تجربه دست مي يابند كه قادر خواهند بود آينده اي روشن را براي خود و خانواده خود فراهم كنند.

هر متقاضي براي تحصيل در اين دوره بايد مدرك زبان انگليسي IELTS با نمره 6-6.5 را داشته باشد. اما براي كساني كه اين نمره IELTS را ندارند اصلا جاي نگراني نيست زيرا دوره هاي ويژه اي براي كساني كه نمره 5.5 را دارند فراهم شده كه به دوره Pre-master و يا Pre-sessional شناخته مي شوند، اين دوره ها نه تنها براي افرادي است كه نياز به كسب نمره زبان بالاتري دارند بلكه مناسب براي علاقه منداني است كه قصد دارند رشته تحصيلي خود را تغيير دهند و مي توانند به راحتي با گذراندن اين دوره 6 ماهه براي فوق ليسانس اقدام كنند.

موسسه مهاجرتي آريانا پارس شمارا در راستاي كسب اطلاعات بيشتر در دوره Pre-Master به صفحه مربوط به اين دوره ها دعوت مي نمايد. در ضمن ذكر اين مطلب هم حائز اهميت است كه در دوره كارشناسي ارشد فرد متقاضي مي تواند همسر و فرزندان زير 18 سال خود را به طور همزمان ببرد ، گفتني است كه همسر فرد متقاضي نيز در انگلستان از اجازه كار برخوردار است.

حال اين سوال مطرح ميگردد كه آيا هر كس مي تواند در حين تحصيل خود، كار دانشجويي پيدا كند يا خير ؟

پيدا كردن كار دانشجويي در هر كشوري به پارامترهاي متفاوتي نظير سطح آگاهي فرد از زبان كشورها، تجربه كاري، ويژگي هاي شخصي فرد، زمان ورود شخص به كشور و چندين عامل ديگر وابسته است. وليكن تجربه ارزشمند وكلاي موسسه مهاجرتي آرياناپارس مبين اين مطلب است كه فقط به دليل ويژگي هاي شخصي متفاوت ( مثل عدم وفق پذيري با محيط، سطح ضعيف برقراري ارتباط و يا عوامل مشابه ) مي باشد.

هزينه هاي زندگي

هزينه هاي زندگي در انگلستان براي دانشجويان به صورت ميانگين بين 800 تا 900 پوند در ماه مي باشد كه شامل هزينه هاي مسكن، غذا، رفت و آمد، بيمه و ساير هزينه هايي است كه دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصيل و در مقطع فوق ليسانس در كشور انگلستان مي باشد.

حق كار

دانشجويان مقطع كارشناسي كشور انگلستان مجوز كار در محدوده اي 20 ساعته بصورت هفتگي دارا مي باشند و ميانگين حقوق اين افراد حدودا بين 9 تا 12 پوند به ازاي هر ساعت مي باشد كه كه مجموع درآمدهاي حاصله از كار دانشجويي ميتواند بخشي از هزينه هاي زندگي و تحصيل فرد را در يك سال پوشش دهد.

تحصيل در مقطع دكترا در انگلستان
در تمامي كشورها دوره دكترا دوره اي 4-5 ساله است اما بدليل نظام آموزشي قوي حاكم در انگلستان طول دوره دكترا 2.5-3 سال است. كساني كه چه در انگلستان و يا هر كشور ديگري در مقطع فوق ليسانس فارغ التحصيل شده باشند مي توانند براي پذيرش در اين دوره اقدام كنند. مدرك زبان مورد نياز براي دوره دكترا IELTS 6.5 است.

يك دوره فوق العاده در انگلستان قبل از مقطع دكترا وجود دارد به نام Pre-PhD ، اين دوره 6 ماهه براي كساني كه proposal تا به حال ننوشته اند و دانش زيادي در اين رابطه ندارند و در مورد مقاله نويسي هم تجربه اي ندارند، دوره اي بسيار مفيد است و با گذراندن اين دوره مي توانند مقطع دكترا را به نحو احسن بگذرانند. علاقه مندان به تحصيل در اين دوره مي توانند با هفته اي 30 ساعت كار هزينه هاي خود را به حداقل برسانند چه بسا كه دوره دكترا بهترين موقعيت كاري را براي افراد دارد و با همكاري با اساتيد دانشگاه مي توانند اين دوره تحصيلي را شبيه به دوره كاري بكنند.

بردن همراه (همسر) و فرزندان زير 18 سال در دوره دكترا ميسر است و فرزندان مي توانند به راحتي از سيستم آموزشي پيشرفته انگلستان استفاده كرده و به تحصيل بپردازند.

هزينه هاي زندگي

هزينه هاي زندگي در انگلستان براي دانشجويان به صورت ميانگين بين 800 تا 900 پوند در ماه مي باشد كه شامل هزينه هاي مسكن، غذا، رفت و آمد، بيمه و ساير هزينه هايي است كه دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصيل و در مقطع دكترا در كشور انگلستان مي باشد.

حق كار

دانشجويان مقطع دكترا كشور انگلستان مجوز كار در محدوده اي 30 ساعته بصورت هفتگي دارا مي باشند و ميانگين حقوق اين افراد حدودا بين 12 تا 17 پوند به ازاي هر ساعت مي باشد كه كه مجموع درآمدهاي حاصله از كار دانشجويي ميتواند بخشي از هزينه هاي زندگي و تحصيل فرد را در يك سال پوشش دهد.

حال اين سوال مطرح ميگردد كه آيا هر كس مي تواند در حين تحصيل خود، كار دانشجويي پيدا كند يا خير ؟

پيدا كردن كار دانشجويي در هر كشوري به پارامترهاي متفاوتي نظير سطح آگاهي فرد از زبان كشورها، تجربه كاري، ويژگي هاي شخصي فرد، زمان ورود شخص به كشور و چندين عامل ديگر وابسته است. وليكن تجربه ارزشمند وكلاي موسسه مهاجرتي آريانا پارس مبين اين مطلب است كه فقط به دليل ويژگي هاي شخصي متفاوت ( مثل عدم وفق پذيري با محيط، سطح ضعيف برقراري ارتباط و يا عوامل مشابه ) مي باشد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۰:۳۸ توسط:مينا موضوع:

طراحي سايت در تهران

طراحي سايت در تهران : شركت طراحي سايت و سئو سايت اينتن واقع شهرك غرب تهران فعاليت خود را در زمينه ي طراحي وب سايت در تهران و بهينه سازي سايت ، توليد نرم افزار هاي تحت وب ، اپليكيشن هاي موبايل ، بازاريابي اينترنتي و..از سال ۱۳۸۶آغاز كرده است .

انتخاب شركت طراحي سايت در تهران

يكي از معضلاتي كه صاحبان صنايع در راه اندازي كسب و كارشان دارند ، انتخاب شركت طراحي سايت در تهران مي باشد . تهران اولين كلانشهر و پايتخت ايران بيش از ۴۰۰ شركت فعال در حوزه طراحي سايت را در خود جاي داده است . در اين بين انتخاب يك شركت برتر از بين اين همه شركت كاري سخت است .

اما در انتخاب شركت مورد نظرمان براي طراحي سايت بايد چه موضوعاتي را مد نظر قرار دهيم ؟ ۱- داشتن پشتيباني حرفه اي و خدمات پس از فروش ۲- دسترسي به مديران ارشد شركت در اسرع وقت ۳- ارائه اطلاعات با صداقت در جلسات اوليه ۴- يافتن شركتي كه با سيستم هاي مديريت محتواي متن باز به ارائه خدمات مي پردازند .

اين شركت با ارائه ي نمونه هاي كاري متنوع در زمينه هاي مختلف رضايت مشتريان خود را جلب كرده است،  يكي از اصول ساخت سايت در شركت اينتن ، طراحي سايت بر اساس اصول سئو و استفاده از استاندارد هاي طراحي سايت در تماني پروژه هاي خود مي باشد. شركت طراحي سايت در تهران

با توجه به نياز و درخواست مشتري ، تمامي سايت هاي طراحي شده در اين مجموعه داراي حالت ريسپانسيو (واكنش گرا ) بوده و با انواع نمايشگر ها  مرورگر ها و موبايل ها سازگار مي باشند كه در اصطلاح به اين خاصيت موبايل فرندي گفته مي شود. خاصيت موبايل فرندلي در طراحي سايت اهميت زيادي داشته و اخيرا به يكي از معيار هاي مهم در رتبه بندي سايت ها نوسط موتور هاي جستجو تبديل شده است.

اين شركت طراحي سايت در تهران علاوه بر طراحي سايت اپليكيشن ها و نرم افزار هاي اندرويدي موبايل نيز توليد كرده و بخشي از تيم ورك خود را به اين امر اختصاص داده است ، اخيرا استفاده از اين نوع نرم افزار ها رايج شده و كسب و كار هاي كوچك و بزرگ در آينده ي نزديك مانند سايت هاي اينترنتي ، هركدام نرم افزار خاص خود را در زمينه هاي كاري خودشان خواهند داشت.

استفاده از راهكار هاي بازاريابي اينترنتي يكي ديگر از تخصص هاي گروه اينتن مي باشد ، اين نسل جديد بازاريابي در قالب ايميل ماركتينگ (ارسال ايميل تبليغاتي) ، بازاريابي محتوا ، تبليغات كليكي ، بازاريابي شبكه هاي اجتماعي و.. شكل گرفته و با توجه به نياز مشتري و نوع كسب و كار نحوه ي استفاده از اين روش ها متفاوت بوده و هركدام تكنيك هاي خاص خود را طلب مي كنند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۱۷:۵۳ توسط:مينا موضوع:

عطر مناسب براي مكان ها و شرايط هاي مختلف!

همان طور كه پيش از حضور در مراسم يا قرار نگران سر و وضع خود هستيد و به لباس هايتان مي رسيد. توجه به عطر و ادكلني هم كه مي زنيد مي تواند در تصوير شما در ذهن مخاطب تأثير گذار باشد و حتي نكته تعيين كننده شخصيت شما باشد! استفاده از خريد عطر و ادكلن و خوشبو كردن بدن قبل حضور در مكان هاي مختلف كار بسيار پسنديده اي است.اما هر كاري پسنديده اي نيز قوانين و شرايطي دارد كه تبعيت نكردن از آن به جاي نتيجه مثبت حتي نتيجه منفي را به دنبال خواهد داشت.اگر مي خواهيد براي حضور در مكان ها و شرايط مختلف از عطر استفاده كنيد،به خوبي بايد از تناسب عطر با شرايط مختلف آگاه باشيد. در اين مقاله با ما همراه باشيد تا اين قوانين و شرايط را مرور كنيم.

عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف : محافل رسمي خيلي شيك و رسمي!

براي محافل رسمي بهتر است از عطرهاي تلخ ، گرم ، شيرين و تند استفاده كنيد. به عطرهايي كه معمولاً بوي شكلات و ميوه هاي تابستاني را مي دهند عطرهاي شيرين و گرم مي گويند و به عطرهايي هم كه از اسانس ريشۀ درختان و ادويه هاي تند شرقي درست شده اند عطرهاي تلخ مي گويند.
عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف: مجالس دوستانه با طراوتي آرامش بخش

غالبا عطرهايي كه در مجالس دوستانه استفاده مي شوند عطرهاي سرد و ترش هستند به خاطر حس طراوت و آرامشي است كه منتقل مي كنند. عطرهاي سرد يك حس خنكي ، شادابي  و جواني را به آدم القا ميكنند. با استشمام عطرهاي ترش هم ياد مركبات مي افتيد.
عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف: در هواي سرد ، سنگين باشيد!

در فصل هاي سرد همچون زمستان و پاييز از عطرهاي سنگيني مثل عطرهاي تلخ وتند استفاده كنيد. در اين فصل ها ، ماندگاري عطرها به دليل پايين بودن دما بيشتر است .

زمستان

عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف: محيط هاي ورزشي ، سرد باشيد!

عطرهاي سرد و ترش باعث آرامش روحي و رفع خستگي نيز مي شوند. احتمالاً ديده ايد كه در باشگاه هاي ورزشي، هواي داخل باشگاه را معمولاً با رايحه ‌هاي سرد و ترش مطبوع مي كنند.
عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف: در هواي گرم ، فقط خنك باشيد!

در فصل هاي گرمي همچون بهار و تابستان بر خلاف فصل هاي سرد شما بايد خنك باشيد! هر چند كه به دلايل مختلف ماندگاري خريد عطر در هواي گرم كمتر است و رايحه خنك هم آنچنان ماندگار نيست. ولي مي توانيد با راهكارهايي كه در اينجا گفته شده ماندگاري عطرتان را بيشتر كنيد.  پس براي اين فصل ها بيشتر به دنبال رايحه هاي خنك و ترش باشيد. معمولا عطرهايي كه اساس آنها بر پايه گروه مركبات معطر طراحي شده همين حس خنكي را در شما ايجاد مي‌كنند. تركيبات اين گروه در برگيرنده برگ‌هاي مركبات است. در اين گروه بويايي، رايحه‌هاي خنك و شاداب مركبات با گياهان معطري مثل نعناع، زيره، رزماري، ترخون، آويشن و بسياري گياهان معطر ديگر تركيب شده و نتيجه هم اين مي‌شود كه رايحه‌ نهايي حسي شاداب و خنك را در شما زنده مي‌كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۲۰:۳۶ توسط:مينا موضوع: