اطلاعيه اطلاعيه .

اطلاعيه

عطر مناسب براي مكان ها و شرايط هاي مختلف!

همان طور كه پيش از حضور در مراسم يا قرار نگران سر و وضع خود هستيد و به لباس هايتان مي رسيد. توجه به عطر و ادكلني هم كه مي زنيد مي تواند در تصوير شما در ذهن مخاطب تأثير گذار باشد و حتي نكته تعيين كننده شخصيت شما باشد! استفاده از خريد عطر و ادكلن و خوشبو كردن بدن قبل حضور در مكان هاي مختلف كار بسيار پسنديده اي است.اما هر كاري پسنديده اي نيز قوانين و شرايطي دارد كه تبعيت نكردن از آن به جاي نتيجه مثبت حتي نتيجه منفي را به دنبال خواهد داشت.اگر مي خواهيد براي حضور در مكان ها و شرايط مختلف از عطر استفاده كنيد،به خوبي بايد از تناسب عطر با شرايط مختلف آگاه باشيد. در اين مقاله با ما همراه باشيد تا اين قوانين و شرايط را مرور كنيم.

عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف : محافل رسمي خيلي شيك و رسمي!

براي محافل رسمي بهتر است از عطرهاي تلخ ، گرم ، شيرين و تند استفاده كنيد. به عطرهايي كه معمولاً بوي شكلات و ميوه هاي تابستاني را مي دهند عطرهاي شيرين و گرم مي گويند و به عطرهايي هم كه از اسانس ريشۀ درختان و ادويه هاي تند شرقي درست شده اند عطرهاي تلخ مي گويند.
عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف: مجالس دوستانه با طراوتي آرامش بخش

غالبا عطرهايي كه در مجالس دوستانه استفاده مي شوند عطرهاي سرد و ترش هستند به خاطر حس طراوت و آرامشي است كه منتقل مي كنند. عطرهاي سرد يك حس خنكي ، شادابي  و جواني را به آدم القا ميكنند. با استشمام عطرهاي ترش هم ياد مركبات مي افتيد.
عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف: در هواي سرد ، سنگين باشيد!

در فصل هاي سرد همچون زمستان و پاييز از عطرهاي سنگيني مثل عطرهاي تلخ وتند استفاده كنيد. در اين فصل ها ، ماندگاري عطرها به دليل پايين بودن دما بيشتر است .

زمستان

عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف: محيط هاي ورزشي ، سرد باشيد!

عطرهاي سرد و ترش باعث آرامش روحي و رفع خستگي نيز مي شوند. احتمالاً ديده ايد كه در باشگاه هاي ورزشي، هواي داخل باشگاه را معمولاً با رايحه ‌هاي سرد و ترش مطبوع مي كنند.
عطر مناسب براي مكان و شرايط مختلف: در هواي گرم ، فقط خنك باشيد!

در فصل هاي گرمي همچون بهار و تابستان بر خلاف فصل هاي سرد شما بايد خنك باشيد! هر چند كه به دلايل مختلف ماندگاري خريد عطر در هواي گرم كمتر است و رايحه خنك هم آنچنان ماندگار نيست. ولي مي توانيد با راهكارهايي كه در اينجا گفته شده ماندگاري عطرتان را بيشتر كنيد.  پس براي اين فصل ها بيشتر به دنبال رايحه هاي خنك و ترش باشيد. معمولا عطرهايي كه اساس آنها بر پايه گروه مركبات معطر طراحي شده همين حس خنكي را در شما ايجاد مي‌كنند. تركيبات اين گروه در برگيرنده برگ‌هاي مركبات است. در اين گروه بويايي، رايحه‌هاي خنك و شاداب مركبات با گياهان معطري مثل نعناع، زيره، رزماري، ترخون، آويشن و بسياري گياهان معطر ديگر تركيب شده و نتيجه هم اين مي‌شود كه رايحه‌ نهايي حسي شاداب و خنك را در شما زنده مي‌كند.

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۲۰:۳۶ توسط:مينا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :