اطلاعيه اطلاعيه .

اطلاعيه

طراحي سايت در تهران

طراحي سايت در تهران : شركت طراحي سايت و سئو سايت اينتن واقع شهرك غرب تهران فعاليت خود را در زمينه ي طراحي وب سايت در تهران و بهينه سازي سايت ، توليد نرم افزار هاي تحت وب ، اپليكيشن هاي موبايل ، بازاريابي اينترنتي و..از سال ۱۳۸۶آغاز كرده است .

انتخاب شركت طراحي سايت در تهران

يكي از معضلاتي كه صاحبان صنايع در راه اندازي كسب و كارشان دارند ، انتخاب شركت طراحي سايت در تهران مي باشد . تهران اولين كلانشهر و پايتخت ايران بيش از ۴۰۰ شركت فعال در حوزه طراحي سايت را در خود جاي داده است . در اين بين انتخاب يك شركت برتر از بين اين همه شركت كاري سخت است .

اما در انتخاب شركت مورد نظرمان براي طراحي سايت بايد چه موضوعاتي را مد نظر قرار دهيم ؟ ۱- داشتن پشتيباني حرفه اي و خدمات پس از فروش ۲- دسترسي به مديران ارشد شركت در اسرع وقت ۳- ارائه اطلاعات با صداقت در جلسات اوليه ۴- يافتن شركتي كه با سيستم هاي مديريت محتواي متن باز به ارائه خدمات مي پردازند .

اين شركت با ارائه ي نمونه هاي كاري متنوع در زمينه هاي مختلف رضايت مشتريان خود را جلب كرده است،  يكي از اصول ساخت سايت در شركت اينتن ، طراحي سايت بر اساس اصول سئو و استفاده از استاندارد هاي طراحي سايت در تماني پروژه هاي خود مي باشد. شركت طراحي سايت در تهران

با توجه به نياز و درخواست مشتري ، تمامي سايت هاي طراحي شده در اين مجموعه داراي حالت ريسپانسيو (واكنش گرا ) بوده و با انواع نمايشگر ها  مرورگر ها و موبايل ها سازگار مي باشند كه در اصطلاح به اين خاصيت موبايل فرندي گفته مي شود. خاصيت موبايل فرندلي در طراحي سايت اهميت زيادي داشته و اخيرا به يكي از معيار هاي مهم در رتبه بندي سايت ها نوسط موتور هاي جستجو تبديل شده است.

اين شركت طراحي سايت در تهران علاوه بر طراحي سايت اپليكيشن ها و نرم افزار هاي اندرويدي موبايل نيز توليد كرده و بخشي از تيم ورك خود را به اين امر اختصاص داده است ، اخيرا استفاده از اين نوع نرم افزار ها رايج شده و كسب و كار هاي كوچك و بزرگ در آينده ي نزديك مانند سايت هاي اينترنتي ، هركدام نرم افزار خاص خود را در زمينه هاي كاري خودشان خواهند داشت.

استفاده از راهكار هاي بازاريابي اينترنتي يكي ديگر از تخصص هاي گروه اينتن مي باشد ، اين نسل جديد بازاريابي در قالب ايميل ماركتينگ (ارسال ايميل تبليغاتي) ، بازاريابي محتوا ، تبليغات كليكي ، بازاريابي شبكه هاي اجتماعي و.. شكل گرفته و با توجه به نياز مشتري و نوع كسب و كار نحوه ي استفاده از اين روش ها متفاوت بوده و هركدام تكنيك هاي خاص خود را طلب مي كنند.
برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۱۷:۵۳ توسط:مينا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :