اطلاعيه اطلاعيه .

اطلاعيه

تحصيل در انگلستان به راحت ترين راه

اخذ ويزاي تحصيلي انگلستان همواره يكي از راه هاي مهاجرت به انگلستان محسوب ميشود. تحصيل در انگلستان در مقاطع مختلف تحصيلي در سال هاي اخير با استقبال چشمگيري همراه بوده است. تحصيل در كالج ها، دبيرستانها و دانشگاه هاي انگلستان مورد توجه بسياري از افراد، مشتاق به ادامه ي تحصيل مي باشد.

اگر شما فردي علاقمند به تحصيل در اروپا بخصوص كشور انگلستان ميباشيد مطميئنا سوالات متفاوتي از قبيل نحوه اخذ پذيرش از دانشگاه هاي انگلستان ، شرايط اوليه جهت اخذ پذيرش از دانشگاه هاي اين كشور، مراحل اقدام جهت دريافت ويزاي تحصيلي انگلستان را در ذهن خود داريد و بسيار به آن انديشيده ايد. آيا دريافت پذيرش تحصيلي از دانشگاه هاي انگلستان امري سهل ميباشد؟

موسسه حقوقي توسعه گران مهر شيراز با داشتن مشاورين حقوقي، آگاه به امور حقوق بين الملل و امر مهاجرت تحصيلي انگلستان از موسسات اعزام دانشجو با مجوز رسمي از وزارت علوم ،با نام ثبت شده ساختار پژوهش، در جهت پذيرش تحصيلي كشور انگلستان، تا وقت سفارت انگلستان و اخذ ويزا همگام و همقدم با شما ميباشد. چنانچه تمايل داريد اطلاعاتي جامع در رابطه با كليه ي مقاطع تحصيلي در كشور انگلستان كسب نماييد، ميتوانيد از مشاوره تلفني و حضوري موسسه توسعه گران مهر كه در صدر موسسات حقوقي معتبر واقع شده است بهره مند شويد.

در نوشتار حاضر سعي بر آن است كه شما دوست عزيز و متقاضي مهاجرت تحصيلي بهانگلستان از مزاياي تحصيل در انگلستان آشنا شده و با آگاهي كامل اقدام جهت اخذ پذيرش تحصيلي اين كشور نماييد. بسياري از افراد با تصور آنكه تحصيل در مقاطع تحصيلي كشور انگلستان با هزينه هاي بالائي همراه هست تحصيل در اين كشور را ناديده گرفته و اين در حاليست كه بايد كيفيت آموزشي و متدهاي پيشرفته انگلستان را در مقايسه با ديگر كشورهاي اروپائي مد نظر قرار داد. ناگفته نماند كه انگلستان يكي از برترين كشورهاي دنيا جهت ادامه ي تحصيل با شرايط بسيار عالي و مناسب ميباشد.

افراد متقاضي مهاجرت تحصيلي به انگلستان بايد پس از ورود به اين كشور نسبت به اخذ اقامت تحصيلي و نهايتاً پيدا كردن كار پس از تحصيل نسبت به اخذ اقامت دائم و تابعيت انگلستان اقدام كنند. البته راه هاي ديگر مهاجرت به اين كشور، اخذ ويزاي كار انگلستان يا سرمايه گذاري در انگلستان است. نكته مهم اين كه تولد فرزند در انگلستان با توجه به اصل خون موجب اخذ اقامت نيست و روش مهاجرتي محسوب نمي شود. البته اين مسئله قبلاً به طوري ديگر بوده است، يعني تابعيت كشور انگلستان بر اساس قانون خاك بوده است.

شرايط اعزام دانشجو وتحصيل در انگلستان
بريتانياي كبير از كشورهاي اروپاي غربي كه از چهار ايالت تشكيل شده است و اين ايالت ها عبارتند از : انگلستان، اسكاتلند، ولز و ايرلند شمالي. كه اساسا كشور انگلستان خود از شمال با اسكاتلند و از غرب با ولز مرز مشترك دارد. پايتخت كشور انگلستان شهر لندن ميباشد. دقت داشته باشيد كه انگلستان از كشورهاي اتحاديه اروپا، ولي عضو پيمان شينگن نيست. از شهر هاي معتبر و مطرح اين كشور ميتوان به شهر هاي لندن، بيرمنگام، منچستر، ليور پول و ليدز و … اشاره كرد. انگلستان كشوري با آب و هواي معتدل كه جمعيتي حدود 53 ميليون و پانصد هزار نفر در اين كشور زندگي ميكنند. اين كشور بدليل داشتن ثبات بالا در امر اقتصاد فرصت هاي شغلي مناسبي را براي افراد فراهم كرده است و به همين دليل ساليانه افراد بسياري جهت تحصيل و كار وارد اين كشور ميشوند.

نظام آموزشي انگلستان بر حسب سن به چهار مرحله تقسيم بندي ميشود كه گذراندن دوره هاي آموزش ابتدائي و متوسطه براي دانش اموزان اجباري ميباشد. توجه داشته باشيد كه اين سيستم آموزشي در انگلستان، ولز، ايرلند شمالي با اسكاتلند متفاوت است. اين نوع ويزاي تحصيلي با نام tier4 child   شناخته ميشود كه براي سنين زير 17 سال ميتوان اقدام نمود، جهت اقدام براي اين ويزا شخص نيازمند داشتن دانش زبان خاصي از جمله آيلتس يا تافل نميباشد.

ما در اين مطلب به بررسي شهريه تحصيل در انگلستان در مقاطع مختلف مي پردازيم. توجه داشته باشيد كه تحصيل در انگلستان بدون مدرك زبان نيز براي برخي دانشگاه  هاي اين كشور امكان پذير است ولي معمولاً سفارت اين كشور براي صدور ويزا مدرك زبان آيلس را لازم مي داند. تحصيل در انگلستان به صورت رايگان نيست به جز اينكه شخص بتواند بورسيه تحصيلي يا فاند تحصيلي انگلستان را بگيرد. تحصيل رايگان در اتريش ، آلمان، نروژ و فرانسه امكان پذير است. نكته ديگر اينكه افراد متقاضي تحصيل بايد حساب هزينه زندگي دانشجويي در انگلستان را نيز داشته باشند كه اين هزينه ممكن است نسبت به كشورهاي ديگر بيشتر باشد.

تحصيل در مقطع دبستان انگلستان : Primary Education

تحصيل در انگلستان در مقطع آموزش ابتدائي از سن 5 سالگي ميسر مي باشد و شما ميتوانيد با اطمينان كامل اقدام جهت فرستادن فرزند عزيزتان، براي ادامه ي تحصيل به اين كشور را داشته باشيد. با توجه به اينكه كشور انگلستان از سطح آموزشي بسيار بالائي برخوردار است ساليانه افراد بسياري به تحصيل فرزند خود در اين كشور مي انديشند و با توجه به رده سني كه كودكان دارند مطمئنا امنيت مساله مهميست كه براي خانواده ها در اولويت قرار ميگيرد. توجه داشته باشيد كه در كالج هاي اين كشور امنيت از طريق نصب دوربين بطور كامل كنترل ميشود. در كشور انگلستان كالج ها از هزينه هاي متفاوتي برخوردار ميباشند و اساسا پيشنهاد ميكنيم كه با تحقيق و آگاهي كامل پرونده خود را به موسساتي بسپاريد كه هدفشان اخذ پذيرش از كالج هاي معتبر ولي با هزينه هاي مناسب است. هزينه تحصيل در اين دوره سالي 12 تا 15 هزار پوند بصورت متغيير است. آموزش ابتدائي در كشور انگلستان شامل دو مرحله ميباشد. سن 5 تا 7 سالگي و سنين 7 تا 11 سال. در ضمن دوره هاي تحصيلي آموزش ابتدائي در كشور انگلستان از سپتامبر شروع شده و تا پايان ماه ژوئن ادامه دارد.
برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۵:۵۱ توسط:مينا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :