اطلاعيه اطلاعيه .

اطلاعيه

مهاجرت به انگلستان از طريق تحصيل

مهاجرت كاري به انگلستان چه شرايطي دارد ، و جهت مهاجرت به انگلستان نياز به چه مداركي داريم ، آيا با مهاجرت كاري به انگلستان ميتوانيم اقامت انگلستان را اخذ نماييم ، در اين مقاله به سوالات شما در باب مهاجرت كاري به  انگلستان و آخرين قوانين مهاجرت از طريق ويزاي كاري به انگلستان در سال ۲۰۱۷ پاسخ خواهيم داد. آيا قصد مهاجرت به كشور انگلستان از طريق اخذ ويزاي كاري اين كشور را داريد؟شرايط و قوانين اخذ ويزاي كاري كشور انگلستان چه مي باشد؟آيا از طريق ويزاي كاري انگلستان مي توان به اقامت دائم اين كشور و در نهايت به تابعيت و پاسپورت انگليسي دست يافت؟ طرق مهاجرت كاري كشور انگلستان كدامند؟ بهترين روش براي ورود و اقامت انگلستان براي من كدامند؟

اگر سوالات بالا و از اين قبيل سوالات در ذهن شما بوجود آماده و در صدد پاسخ به آن مي باشيد در اين مقاله بر آن شديم كه به شما را در اين زمينه ياري نماييم.

كشور انگلستان يكي از مهمترين كشورهاي جهان در زمينه اقتصاد و سياست به حساب مي آيد و در زمينه فناوري و خدمات پزشكي يكي از مطرح ترين هاي دنيا مي باشد.

پايتخت انگلستان،لندن كه از نظر جمعيتي بزرگترين شهر اروپا مي باشد مقصد اول ساليانه بسياري از تجار و صاحبان مشاغل مي باشد و همين امر سبب گشته تا ساليانه بسياري از افراد از اقصي نقاط جهان از طريق مهاجرت تحصيلي، كاري يا سرمايه گذاري براي كشور انگلستان اقدام نمايند.

مهاجرت به انگلستان كاري خود به چند دسته تقسيم مي شود در دسته اول به اين گونه مي باشد كه به فرد ويزايي اعطا مي شود كه شخص در مدت معلوم مي بايست به جستجوي كار در آن كشور بپردازد و در غير اين صورت مي بايد خاك آن كشور را ترك نمايد كه اين نوع ويزا به ويزاي جستجوي كار نيز شناخته شده مي باشد كه با توجه به قوانين هر كشور مي تواند شروط اخذ آن امتياز بندي يا به صورت شرطي مي باشد.

از ديگر انواع ويزاي مهاجرت كاري مي توان به ويزاي كاري از طريق پيشنهاد كاري (Job Offer ) اشاره نمود كه فرد را يك كارفرما از كشور مذكور براي جذب نيروي كار با شرايط شخص در خواست مي نمايد كه فرد از روز اول كه وارد آن كشور مي شود داراي كار و حقوق مي باشد و همين امر سبب گشته يكي از بهترين روش هاي مهاجرتي به حساب آيد.

روش آخري مهاجرت از طريق كار ،ويزايي است كه فرد بعد از ارزيابي يا امتيازبندي هاي مربوطه اقامت دائم كشور اخذ مي نمايد و بعد از آن نيازي حتي به  استخدام در آن كشور جهت اخذ اقامت دائم نمي باشد و فقط براي باطل نگشتن افامت خود شرط حضور خواهد داشت.

در حال حاضر كشور مهاجرت به انگلستان تنها از يك روش مهاجرت كاري مي توان به اخذ ويزاي آن دست يافت و آن پيشنهاد كار از يك شركت و يا كارفرما حاضر در آن كشور است. اخذ اين نوع ويزا داراي دو مرحله مي باشد:

مرحله اول آن دريافت يك دعوت نامه كاري از يك شركت معتبر از طريق يك كارفرماي داراي شرايط مي باشد.

در مرحله دوم شخص متقاضي كار پس از دريافت اين دعوت نامه مي بايست در آگهي استخدامي آن پذيرفته شود كه قابل ذكر است

كه اين نوع آگهي در ابتدت بايد ۳ ماه داخل انگلستان آگهي شود و در صورت نبود همچين نيروي كاري سپس در كل اتحاديه اروپا و  باز در صورت عدم يافتن همچين نيرويي مي توان از كشور هاي ديگر از جمله ايران جذب نيرو نمود.

حال با توجه به شرايط فوق الذكر و قانون اولويت بندي جذب نيروي كار كشور انگلستان در خواهيم يافت كه اين امر،امري  به مراتب سخت و دشوار براي اخذ اين نوع ويزا مي باشد.

شايد بتوان راه هاي سهل تري براي نحوه ورود به كشور انگلستان براي شخص متقاضي با توجه به شرايط فرد اتخاذ نمود.

حال اگر فردي با دارا بودن شرايط فوق موفق به اخذ اين نوع ويزا گردد مي تواند با اشتغال. و پرداخت ماليات خود بعد از سپري كردن بالغ بر ۴ سال به اقامت دائم اين كشور دست يابد و همچنين بعد از گذشت ۴ سسال ديگر بعد از اخذ اقامت دائم براي پاسپورت انگليسي درخواست نمايد.

همان طور كه در بالا ذكر شد اين طريق ويزا امري صعب الوصول مي باشد بنابراين فرد مي تواند از طرق مهاجرتي ديگر از جمله ويزاي تحصيلي اقدام نمايد .

شايان ذكر است كه فردي كه در كشور انگلستان مشغول به تحصيل باشد و بعد از گذراندن مدارج عاليه دولت انگلستان در يك مدت معلوم اجازه جستجوي كار در خاك خود را بعد از فراغت از تحصيل مي دهد كه مسلما شرايط استخدامي و اخذ شغل براي فردي كه در اين كشور تحصيل نموده به مراتب بهتر مي باشد كه شخص بعد از اشتغال به كار مي تواند تايپ ويزاي خود را به كاري تغير داده و در نهايت به اقامت دائمي اين كشور برسد.

حتي كشور انگلستان براي ترقيب تحصيل در كشور خود قانوني براي افرادي كه بالاي ۵ سال در انگلستان تحصيل كرده باشند را دارا مي باشد كه فرد بعد از گذراندن ابن ۵ سال به اقامت دائم انگلستان دست يابد.

از ديگر راه هاي اخذ اقامت انگلستان مي توان به سرمايه گذاري و كار آفريني اشاره نمود كه اين روش براي اشخاص واجد شرايط گزينه بسيار مناسبي به نظر مي رسد .

همچنين افراد داراي تحصيلات عاليه (كارشناسي ارشد و دكتري) در اين كشور با مبالغي بسيار كمتري مي توانند به اين نوع كار آفرني بپردازند كه اين خود يكي ديگر از مزاياي دولت انگلستان براي افراد تحصيل كرده در اين كشور مي باشد.

حال شايد براي شما اين سوال پيش آمده باشد كه با توجه به شرايط فردي خود كدام  گزينه جهت مهاجرت به انگلستان براي شما  مناسب مي باشد؟

مدارك و شرايط اخذ ويزاي تحصيلي يا سرمايه گذاري كشور انگلستان چه مي باشد؟

حداقل سرمايه مورد نياز چه ميزان مي بايست باشد؟

ما با در اختيار داشتن مشاورين متخصص و مجرب خود آماده پاسخگويي به تمامي سوالات شما عزيزان مي باشيم تا شايد كمكي در راه آينده شما جهت رسيدن به آرزوهايتان باشد.
برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۱۲:۵۷ توسط:مينا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :